Skaties.lv un TVPlay jūnijā bez maksas tiešraidē pārraidīs trīs Latvijas futbola izlases spēles

1 komentārs
Skaties.lv un TVPlay jūnijā bez maksas tiešraidē pārraidīs trīs Latvijas futbola izlases spēles
AFP/LETA

Mums ir labas ziņas visiem Latvijas sporta faniem. Portāls Skaties.lv un TVPlay.lv jūnijā tiešraidē bez maksas pārraidīs Latvijas valstsvienības spēles Baltijas kausa izcīņā pret Igauniju un Lietuvu, kā arī pārbaudes spēli pret Azerbaidžānu.

Baltijas kausa ietvaros Latvija savā laukumā pret Igauniju spēkosies 2. jūnijā, bet trīs dienas vēlāk izbraukumā tiksies ar Lietuvu. Savukārt 9. jūnijā mūsu valstsvienība savu skatītāju klātbūtnē pārbaudes spēlē cīnīsies ar Azerbaidžānu.

Šīs būs pirmās trīs oficiālās spēles valstsvienības jaunajam galvenajam trenerim Miksu Pātelainenam. Latvijas izlase Baltijas kausa izcīņā centīsies uzvarēt jau ceturto reizi pēc kārtas.

Pirms diviem gadiem kausa izcīņas pusfinālā Latvija 11 metru soda sitienu sērijā ar 1:0 uzvarēja Igauniju, bet finālā ar 1:0 pārspēja Lietuvu. Kopā Latvijas izlase Baltijas kausu izcīnījusi 23 reizes.

Jānis Vuguls, Viasat Sport Baltic komentētājs:
“Šis brīdis ir zīmīgs ar to, ka veram vaļā jaunu nodaļu Latvijas futbolā, un šī ir lieliska iespēja sākt no tīras lapas – progresīvas pārmaiņas sola jaunievēlētais LFF prezidents Kaspars Gorkšs, Nacionālā izlase atgriežas “Daugavas” stadionā, un sestdien pirmā spēle ir arī jaunajam treneru kolektīvam somu speciālista Miksu Pātelainena vadībā. Lai arī Baltijas kausa izcīņā Latvija ir vistitulētākā nācija, šoreiz titula aizstāvēšanai par katru cenu nevajadzētu būt pašmērķim. Punkti būs jāvāc rudenī UEFA Nāciju līgā, bet lai tam pienācīgi sagatavotos, pozitīvas lietas būs vajadzīgas arī šajās spēlēs.”

Latvijas futbola izlases spēles tiešraidē Skaties.lv un TVPlay:

Sestdien, 2.jūnijā 17:55 Latvija– Igaunija (Baltijas kauss)
Otrdien, 5.jūnijā 18:55 Lietuva – Latvija (Baltijas kauss)
Sestdien, 9.jūnijā 17:55 Latvija – Azerbaidžāna (pārbaudes spēle)