Skandāls Spānijā: pēc rasistiskiem apvainojumiem “Valencia” futbolisti dodas uz ģērbtuvēm

EPA/SCANPIX

Svētdien Spānijas čempionāta spēle starp “Cadiz” un “Valencia” komandām pēc rasistiskiem apvainojumiem viesu aizsargam Muktaram Diakabi tika pārtraukta uz 25 minūtēm. Vēlēka futbolisti atgriezās laukumā “Cadiz” izcīnot uzvaru 2:1.

Diakabi un “Cadiz” aizsargs Huans Kala abi saņēma dzeltenās kartītes, turklāt Kala ir savam pretiniekiem izteicis rasistiskus apvainojumus.

Komandas biedrs Gabriels Paulista mēģināja nomierināt saniknoto Diakabi. “Valencia” futbolisti atteicās turpināt spēli un devās uz ģērbtuvēm. Viņiem sekoja arī “Cadiz” spēlētāji.

Pēc 25 minūtēm spēle tomēr atsākās, bet Diakabi laukumā neatgriezās – viņu nomainīja Hugo Gilamons. Sākoties otrajam puslaikam laukumā neatgriezās arī Kala – viņa vietu ieņēma Markoss Mauro.

Tieši Mauro 88.minūtē guva uzvaras vārtus, “Cadiz” pārspējot pretiniekus 2:1.