Skandāls ASV! No futbola turnīra izslēdz mazu meitenīti, jo ir pārāk līdzīga zēnam

1 komentārs
Skandāls ASV! No futbola turnīra izslēdz mazu meitenīti, jo ir pārāk līdzīga zēnam
Foto: PIXABAY.COM

Pamatīgs skandāls satricinājis ASV. Kādā Nebraskas futbola turnīrā no dalības sacensībās izslēgta astoņgadīga meitenīte, jo turnīra organizatori viņu uzskatīja par puiku.

Mili Ernandesa, kura ir viena no “Omaha Azzuri Cachorros” U-11 komandas labākajām spēlētājām, svētdien gatavojās spēlēt “Springfield Soccer Club” rīkotā turnīra finālā. Tomēr sacensību organizatori īsi pirms finālspēles paziņoja, ka ne tikai meitenīte, bet visa komanda ir diskvalificēta no turnīra. Iemesls – Mili izskatās kā zēns.

Astoņgadīgās meitenītes vecāki organizatoriem parādīja apdrošināšanas karti, lai pierādītu, ka nav zēns. Taču organizatori pat nav gribējuši to apskatīt. “Tas, ka izskatos kā zēns, nenozīmē, ka esmu zēns,” vietējai televīzijai sacīja meitenīte. “Viņiem nav iemesla izslēgt visu klubu,” pikta bija Ernandesa.  Mazās meitenītes tēvs Džerardo sacīja, ka Mili bijusi šokā un sākusi ļoti raudāt.

“Es biju nikns. Mums nekad nav bijušas tādas problēmas. Mili gadu laikā ir piedalījusies dažādos turnīros,” Mili tēvs iezīmēja situāciju ”The Washington Post”. “Es negribu ar nevienu strīdēties, bet tas nav pareizais veids, kā izturēties pret cilvēkiem!”

1 komentārs