Skandalozais Neimars otro spēli pēc kārtas pēdējās minūtēs sekmē “PSG” panākumu

PSG

Ceturto uzvaru sezonas piecās spēlēs izcīnījusi Parīzes “Saint-Germain”, kas ar 1:0 pārspēja “Lyon”. Par mača varoni atkal kļuva brazīlietis Neimars.

27 gadus vecais uzbrucējs, kuram pēc ilgstošas drāmas neizdevās nokļūt citā komandā, “PSG” rindās šosezon aizvadīja otro maču. Pirms nedēļas fanu nīstajam futbolistam kompensācijas laika otrajā minūtē izdevās izraut komandas uzvaru pret “Strasbourg” (1:0).

Arī svētdienas mačā pret “Lyon” līdz pat pēdējām minūtēm tablo norādīja uz bezvārtu neizšķirtu, bet tad savu darbu atkal paveica Neimars. 87. minūtē futbolists soda laukumā saņēma Anhela di Marijas piespēli, sekmīgi apspēlēja aizsargus un raidīja bumbu vārtos.

Kā zināms, “PSG” pagājušajā trešdienā ar pārliecinošu uzvaru pret Madrides “Real” (3:0) sāka UEFA Čempionu līgas grupu turnīru, taču Neimars izcieš diskvalifikāciju, kura samazināta līdz diviem mačiem.