Komentāri
Skandalozais Blaters pēc Putina ielūguma apmeklēs Pasaules kausa finālturnīru
Blaters saņēmis prezidenta Putina ielūgumu (Foto: AFP/LETA)

Kādreizējais Starptautiskās Futbola federāciju asociācijas (FIFA) prezidents Zeps Blaters, kurš saistībā ar korupcijas skandālu amatu zaudēja 2015.gadā, saņēmis Krievijas prezidenta Vladimira Putina ielūgumu uz nākamā gada Pasaules kausa finālturnīru.

Pašlaik 81 gadu vecais Blaters FIFA prezidenta amatā pavadīja 17 gadus. No amata šveicietis tika atbrīvots pēc aizdomīga maksājuma divu miljonu Šveices franku (1,8 miljonu eiro) apjomā bijušajam Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) prezidentam Mišelam Platinī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Abi aizpērn saņēma astoņu gadu diskvalifikāciju no futbola un ar to saistītām aktivitātēm. “Došos uz Pasaules kausa finālturnīru Krievijā. Esmu saņēmis prezidenta Putina ielūgumu. Nezinu, cik ilgi tur būšu, vai došos uz atklāšanas maču vai finālu,” aģentūrai AFP atklāja Blaters.

Tikmēr Platinī pietuvinātas personas atklājušas, ka Blatera bēdubrālis nav saņēmis Putina ielūgumu un nezina, ko darīs nākamajā vasarā. Pagaidām nav skaidrs, kā FIFA piespriestā diskvalifikācija varētu ietekmēt Blatera vizīti spēlēs, jo, piemēram, Platinī pērn savā dzimtenē Francijā varēja apmeklēt mačus, taču viņam nebija oficiālas personas statusa.

2018.gadā Pasaules kauss iecerēts Krievijā, bet četrus gadus vēlāk tas norisināsies Katarā. Ilgstoši uzskatīts, ka abas valstis rīkošanas tiesības varētu būt ieguvušas korupcijas ceļā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl