Komentāri
Skandāliem apvītā FIFA diskvalificē vēl vienu augsta ranga amatpersonu
Foto: AFP/LETA

FIFA uz laiku diskvalificējusi trīs amatpersonas, ieskaitot Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas futbola asociācijas (CONCACAF) ģenerālsekretāru Enriki Sansu.

Diskvalifikācija piespriesta uz FIFA Ētikas komitejas veiktas izmeklēšanas pamata, kā arī saistībā ar apsūdzībām korupcijā, kuras izvirzījušas ASV amatpersonas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat Sanss ir futbola menedžmenta kompānijas Traffic Sports USA viceprezidents, bet tās prezidents Ārons Deividsons ir starp pieciem ar biznesu saistītajiem cilvēkiem, pret kuriem ASV prokuratūra pagājušajā nedēļā izvirzīja apsūdzības FIFA korupcijas lietas ietvaros. Tāpat no darba FIFA atstādināja arī Kongo Futbola asociācijas pārstāvjus Žanu Giju Bleisu Majolasu un Badži Mombo Vanteti.

Tikmēr, protestējot pret Zepa Blatera pārvēlēšanu FIFA prezidenta amatā un organizāciju skārušajiem skandāliem, darbu FIFA komitejā, kas cīnās pret rasismu un diskrimināciju, nolēmusi pamest angliete Hetere Rabatsa. Zīmīgi, ka šo komisiju vada Džefrijs Vebs, kurš pagājušajā nedēļā korupcijas skandāla ietvaros tika arestēts Šveicē.

Pagājušās nedēļas ceturtdien un piektdien skandalozi risinājās 65. FIFA kongress. Kaut dienu pirms tā sākuma korupcijas lietas ietvaros tika arestētas septiņas augsta līmeņa amatpersonas, noslēgumā Zeps Blaters jau piekto reizi tika pārvēlēts organizācijas prezidenta amatā, par viņu balsojot arī Latvijai.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl