“Shakhtar” Čempionu līgā šokē “Real” un izcīna uzvaru Madridē

EPA/SCANPIX

Madrides “Real” trešdien UEFA Čempionu līgas pirmās kārtas spēlē savā laukumā ar 2:3 zaudēja Doņeckas “Shakhtar”.

Ukrainas kluba futbolisti visus trīs vārtus iesita jau pirmajā puslaikā – precīzi bija Tetē un Manors Solomons, bet Rafaels Varāns bumbu iesita savos vārtos.

Otrajā puslaikā Vinišuss Žuniors un Luka Modričs guva divus vārtus arī “Real” labā. Kompensācijas laikā vārtos ar rikošeta palīdzību trāpīja Federiko Valverde, bet tieši priekšā “Shakhtar” vārtsargam Anatolijam Trubinam aizmugurē atradās Madrides futbolists un vārti netika skaitīti.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. ”Severstal” – Rīgas ”Dinamo”

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ” Metallurg”

Rīgas ”Dinamo” trešo reizi sezonā piekāpjas "Severstal"

Rīgas ”Dinamo” "bullīšu" sērijā piekāpjas titulētajam KHL grandam “Metallurg”

Karsums: Ir labi, tas, ka mums ir raksturs. Mēs nepadodamies. Spēlējam līdz galam

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" aizvada pirmo maču bez Zubova

"Dinamo" ģenerālmenedžeris Buncis: Tuvākās spēles aizvadīsim ar esošo treneru kolektīvu

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

Briedis: Tas ir veids kā savienot visu valsti kopā, tāpēc es to daru