Izturot lielu spiedienu noslēdzošajās minūtēs, Spānijas futbola komanda “Sevilla” otrdien sasniedza UEFA Čempionu līgas grupu turnīru.

“Sevilla” kvalifikācijas sacensību izšķirošās jeb “play-off” kārtas atbildes spēlē savā laukumā cīnījās 2:2 (0:1) ar Stambulas “Bašakšehir” no Turcijas, kas divu spēļu summā deva panākumu ar rezultātu 4:3. Nīderlandes futbolists Eldžero Elija ar sitienu no tuvas distances vadībā izvirzīja Stambulas komandu, tomēr otrajā puslaikā “Sevilla” rindās izcēlās Serhio Eskudero un francūzis Stīvens Nzonzi, dodot jau viesiem vadību.

Tomēr 83.minūtē bosnietis Edins Višča panāca neizšķirtu 2:2, līdz ar to Stambulas komanda nokļuva tikai viena precīza sitiena attālumā no grupu turnīra. Dramatiskā dueļa izskaņā Emres Belezoglu soda sitiens trāpīja pa vārtu stabu un “Sevilla” izdevās noturēt grūtu uzvaru.

“Pēdējās piecās minūtēs es cietu. Bumba pret vārtu stabu bija kā sirdstrieka,” pauda “Sevilla” galvenais treneris Eduardo Beriso. “Noslēdzām maču nervozi, kaut jau pirms tam varējām visu nostādīt drošākā gultnē.”