Sestdien Anglijas Premjerlīgas mačus aizvada “Arsenal”, “Liverpool” un “Chelsea”

0 Komentāru
Sestdien Anglijas Premjerlīgas mačus aizvada “Arsenal”, “Liverpool” un “Chelsea”
EPA/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgā sestdien tiks aizvadītas pirmās 22.kārtas spēles. Starp tām arī “Arsenal” mačs Londonas derbijā ar “West Ham United”, “Liverpool” spēle izbraukumā pret “Brighton & Hove Albion” un “Chelsea” savā laukumā ar “Newcastle United”.

Aivars Zahārovs, TVPlay Sports komentētājs, par West Ham United – Arsenal spēli:

”Vesthemas United nav spējusi uzvarēt divos pēdējos Premjerlīgas mačos, turklāt komandu turpina vajāt savainojumi (lazaretē ir astoņi spēlētāji!), taču tas nenozīmē, ka Manuela Pelegrīni vadītajai komandai nav izredžu pret Londonas Arsenal. Arī Arsenal ir savainotie (Mhitarjans, Velbeks, Holdings), komanda pēdējā laikā nesekmīgi spēlē izbraukumā (četrās spēlēs iegūti tikai divi punkti), kā arī joprojām nav spējusi sakārtot aizsardzību. Ja United vienībai izdosies droši nospēlēt savā laukuma pusē un neitralizēt līgas labāko vārtu guvēju Obamejangu, kā arī pašiem veiksmīgi nospēlēt uzbrukumā, ir iespēja pārtraukt sešu neuzvarēto spēļu sēriju pret Arsenal.”

Oskars Morozovs, TVPlay Sports komentētājs, par Brighton & Hove Albion – Liverpool spēli:

”Piedzīvojuši Premjerlīgā pirmo zaudējumu šosezon, Liverpool 22.kārtā dodas uz Braitonu, lai atgūtu uzvaras garšu. Ar vēlmi uzvarēt viss varētu kārtībā, taču zaudējums arī Anglijas kausa izcīņas 3.kārtā varētu Jirgena Klopa komandas spēlei piešķirt lieku nervozitāt, un tādā veidā sasaistīt.. Gluži pretēji, Albion nav zaudējuši pēdējās četrās visu turnīru spēlēs, un atrodoties drošā attālumā no izkrišanas zonas, Krisa Hjūtona vienība savā laukumā, kur šosezon zaudējuši vien divas spēles, saglabā labas iespējas sagādāt liverpūliešiem vēl vienu nepatīkamu rezultātu. Pat neizšķirts par tādu var kļūt, ja savās 22.kārtas spēlēs uzvar Hotspur un Mančestras City. Vēl nesen Liverpool varētu saukt par šīs spēles drošiem favorītiem, tomēr šobrīd ar tik pārdrošiem apgalvojumiem nevajadzētu steigties.”

Anglijas Premjerlīga kanālā TVPlay Sports un platformā TVPlay Premium:

·     Sestdien, 12.janvārī, 14:20 West Ham United – Arsenal

·     Sestdien, 12.janvārī, 16:50 Brighton & Hove Albion – Liverpool

·     Sestdien, 12.janvārī, 19:20 Chelsea – Newcastle United

·     Svētdien, 13.janvārī, 16:05 Everton – Bournemouth

·     Svētdien, 13.janvārī, 18:20 Tottenham Hotspur – Manchester United

·     Pirmdien, 14.janvārī, 21:50 Manchester City – Wolverhampton Wanderers
0 Komentāru