Sestdien Anglijas Premjerlīgā “Tottenham Hotspur” Londonas derbijā tiksies ar “Crystal Palace”

0 Komentāru
Sestdien Anglijas Premjerlīgā “Tottenham Hotspur” Londonas derbijā tiksies ar “Crystal Palace”
AFP/SCANPIX

Anglijas Premjerlīgas 12.kārtas centrālajā mačā “Manchester City” svētdien spēlēs ar “Manchester United”, bet sestdien “Tottenham Hotspur” Londonas derbijā tiksies ar “Crystal Palace”.

“Tottenham Hotspur” Premjerlīgas tabulā ar izcīnītajiem 24 punktiem ieņem 4.vietu, atpaliekot vienīgi no “Manchester City”, “Chelsea” un “Liverpool” komandām.  “Crystal Palace” ir 8 punkti un 14.vieta.

Oskars Morozovs, TVPlay Sports komentētājs, par Cardiff City-Brighton & Hove spēli:

”Pēc astoņām kārtām bez uzvarām, Premjerlīgas jaunpienācēji Cardiff City beidzot tika pie uzvaras pār Fulham, taču nākamajās divās spēlēs atkal palikuši tukšā. Brighton&Hove Albion pēc trim uzvarām pēc kārtas, 11.kārtā piedzīvoja šās sezonas piekto zaudējumu, izbraukumā piekāpjoties Everton. Kārdifas futbolisti savu vienīgo uzvaru izcīnījuši savā laukumā, kamēr Albion ir viena no šosezon izbraukumā vismazāk vārtus guvušajām komandām. Ko sagaidīt no šāda dueļa? Cerams, cīņassparu, vēlmi uzvarēt, un, ja tam klāt vēl kādu vārtu guvumu, tad spēle būs izdevusies.”

Oskars Morozovs, TVPlay Sports komentētājs, par Leicester City – Burnley spēli:

”Leicester City šī būs pirmā mājas spēle pēc traģiskajiem notikumiem 27.oktobrī, kad helikoptera katastrofā pie King Power stadiona dzīvību zaudēja kluba īpašnieks  Višajs Šrivadhanaprabha. Šajā laikā komanda ļoti emocionāli pārpilnā laikā ir paguvusi gan izbraukumā uzvarēt Cardiff City, gan nepilnā sastāvā doties uz Taizemi, lai piedalītos atvadu ceremonijā. Ja runājam par Burnley, tad komandas sniegumu šajā sezonā var nosaukt par traģisku. Vienība, kas pērn finišēja uzreiz aiz lielā sešinieka, šosezon izcīnījusi tikai divas uzvaras, un atrodas divu punktu attālumā no izkrišanas zonas. Pēdējo nedēļu emocijas var Leicester City gan nākt talkā, gan patraucēt, ko savā labā var mēģināt izmantot Burnley. Tomēr vairāk nosliecos par labu emocionālai Lesteras Lapsu uzvarai.”

Anglijas Premjerlīga kanālā TVPlay Sports un platformā TVPlay Premium:

·    Sestdien, 10.novembrī, 16:50 Cardiff City – Brighton & Hove Albion

·    Sestdien, 10.novembrī, 16:50 Leicester City – Burnley

·    Sestdien, 10.novembrī, 19:20 Crystal Palace – Tottenham Hotspur

·    Svētdien, 11.novembrī, 13:50 Liverpool – Fulham

·    Svētdien, 11.novembrī, 16:05 Chelsea – Everton

·    Svētdien, 11.novembrī, 18:20 Manchester City – Manchester United

0 Komentāru