Sensācija Premjerlīgā – vicelīderi “Manchester United” zaudē pārliecinošajai pastarītei “Sheffield United”

PA WIRE / PA IMAGES / SCANPIX

Anglijas premjerlīgas vicelīderi “Manchester United” trešdien savā “Old Trafford” stadionā ar 1:2 zaudēja pārliecinošajai turnīra pastarītei “Sheffield United”.

Kīns Braiens 23. minūtē pēc stūra sitiena ar galvu precīzi sita gar kreiso stabu un izvirzīja Asmeņus vadībā.

“Sarkano velnu” kapteinis Harijs Magvairs otrajā puslaikā guva savus otros vārtus sezonā un izlīdzināja rezultātu.

74. minūtē Ūles Gunara Sulšēra futbolisti pasīvi nospēlēja aizsardzībā, ļaujot Oliveram Bērkam soda laukumā vispirms saņemt bumbu un tad ar precīzu sitienu zem pārliktņa gūt uzvaras vārtus.

Tas bija “Manchester United” pirmais zaudējums kopš 1. novembra, kad “sarkanie velni” ar 0:1 piekāpās “Arsenal”.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: IBF titula cīņa. Mairis Briedis pret Arturu Mannu

Mairis Briedis pārliecinoši sakauj Mannu un nosargā savu IBF pasaules čempiona titulu

Ir trešā uzvara pēc kārtas! Rīgas “Dinamo” pagarinājumā apspēlē Indraša ”Vityaz”

Mairis Briedis: Mega liels paldies visiem līdzjutējiem, latviešu enerģija nāks man līdzi

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas ”Dinamo” – ”Neftekhimik”