Sensācija Kazaņā! Vācijas izlase pārsteidzoši zaudē Dienvidkorejai, neizkļūst no grupas un brauc mājās

5 komentāri

Pasaules kausa izcīņā futbolā trešdien sensāciju sarūpēja Dienvidkoreja, kas F grupas spēlē uzvarēja Vāciju, neļaujot pretiniekiem izkļūt no apakšgrupas. Tādējādi 2014. gada kausa ieguvēja Vācija nolikusi čempiones pilnvaras.

Vācijas futbolisti F apakšgrupā nespēja pārspēt Dienvidkoreju, piedzīvojot negaidītu zaudējumi – 0:2, savukārt grupas otrā spēlē Zviedrija ar 3:0 uzvarēja Meksiku.

Teju visu spēli vāciešiem piederēja milzīgs teritoriālais pārsvars, tomēr ar momentu veidošanu veicās ļoti švaki. Tikmēr Dienvidkoreja regulāri mačā devās asos un bīstamos pretuzbrukumos un tieši dienvidkorejiešiem bija labākas iespējas atklāt rezultātu.

Cīņas izskaņā Vācija veidoja uzbrukumu pēc uzbrukuma, taču allaž pietūka precizitāte izšķirošajā sitienā. Vāciešiem būtu pieticis ar 1:0, lai iekļūtu astotdaļfinālā, jo Meksikai grupā tika fiksēta sliktāka vārtu attiecība. Kompensācijas laikā Dienvidkoreja šokēja vāciešus, gūstot divus vārtus – atzīmējās Jonvons Kims un Honmiņs Sons.

Savukārt Zviedrijas negaidīti pārliecinošajā uzvarā ar vārtu guvumiem atzīmējās Ludvigs Augustinsons un Andrēass Grankvists, bet trešo bumbu savā vārtos iesita Edons Alvaress.

Tādējādi grupā negaidīti uzvarēja Zviedrija, kas iekrāja sešus punktus, otrā ar tikpat punktiem, bet sliktāku vārtu attiecību palika Meksika, trešā ar trīs punktiem palika Dienvidkoreja, bet ceturtā – Vācija.

5 komentāri