Sensācija izpaliek – ”Liverpool” pēdējo minūšu laikā izrauj uzvaru pār ”Aston Villa”

REUTERS/SCANPIX

Lielisku atspēlēšanās mākslu šodien nodemonstrējusi Anglijas Premjerlīgas līdervienība ”Liverpool”, kas viesos ar 2:1 pārspēja ”Aston Villa”.

Spēles rezultātu 21. minūtē atklāja mājinieku vidējās līnijas spēlētājs Trezgē, kam 28. minūtē sekoja precīzs Robertu Firminu sitiens, kas gan ieskaitīts netika.

Tādējādi ”Aston Villa” vadību saglabāja līdz pat spēles 87. minūtei, kad ar galvu bumbu vārtos raidīja Endijs Robertsons, savukārt kulmināciju spēle piedzīvoja kompensācijas laika 4. minūtē, kad uzvaru ”Liverpool” izrāva Sadio Manē.