Šaušalīgas traumas dēļ futbolists nogādāts reaminācijā

Komentāri
Šaušalīgas traumas dēļ futbolists nogādāts reaminācijā
Foto: AP/Scanpix

Pēc tam, kad smagu galvas traumu guvis viens no Rīga United komandas futbolistiem, pirmdien pārtraukta tās izbraukuma spēle ar Salaspils vienību Latvijas otrās līgas futbolā ietvaros. Kā noskaidroja aģentūra LETA, incidents norisinājies cīņas 89. minūtē, kad Rīga United futbolists devies izgājienā uz vārtiem, taču sadūries ar pretinieku vārtsargu, galvu atsitot pret viņa celi.

Spēle tika pārtraukta, spēlētājam ilgstoši tika sniegta medicīniskā palīdzība, bet pēc tam viņš nogādāts slimnīcā. Pēc jaunākās informācijas, futbolista stāvoklis šobrīd ir stabils, bet viņš atrodas reanimācijā. Mediķi viņam konstatējuši galvas smadzeņu satricinājumu un smagu galvas traumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā aģentūrai LETA iepriekš pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja, 21 gadu vecs vīrietis smagā stāvoklī nogādāts slimnīcā, kad, spēlējot futbolu, viņš nokritis un atsitis galvu. Mediķi viņam konstatējuši galvas smadzeņu satricinājumu un smagu galvas traumu.

Kā aģentūrai LETA apliecināja Rīgas Futbola federācijas valdes loceklis Eduards Borisevičs, mačs tika pārtraukts 89. minūtē, kad vadībā ar 3:2 atradās Salaspils, un vairs netika turpināts, jo kopējais noskaņojums vairs nebija radīts futbola spēlēšanai.

Tuvākajās dienās tikšot pieņemts lēmums, ko darīt ar mača likteni – vai nu atstāt rezultātu nemainīgi, vai izspēlēt atlikušās minūtes. Riga United komandā ir pulcēti Latvijā dzīvojoši ārzemnieki, un arī cietušais ir vācietis. Kā vienība pavēstījusi sociālajos tīklos, tā atcēlusi otrdien iecerēto treniņu un lūgšanās ir ar cietušo spēlētāju.

Lasi vēl