Sarri plaušu karsoņa dēļ šonedēļ, visticamāk, nedebitēs pie “Juventus” stūres

0 Komentāru
Sarri plaušu karsoņa dēļ šonedēļ, visticamāk, nedebitēs pie “Juventus” stūres
PA WIRE/PA IMAGES/SCANPIX

Itālijas A sērijas futbola granda Turīnas “Juvenuts” galvenais treneris Mauricio Sarri saslimis ar plaušu karsoni, kā dēļ nedēļas nogalē, visticamāk, neaizvadīs savu pirmo oficiālo spēli pie komandas stūres.

Jau pagājušajā nedēļā 60 gadus vecajam Sarri bija gripas simptomi, kā dēļ nedēļas nogalē viņš nestrādāja ar komandu.

“Juventus” sezonas pirmajā mačā sestdien savā laukumā uzņems “Parma” vienību.

Sarri pie “Juventus” stūres stājās pirms diviem mēnešiem un noslēdza līgumu uz trim sezonām. Kā ziņoja Itālijas mediji, starp Sarri iepriekš pārstāvēto Anglijas klubu Londonas “Chelsea” un “Juventus” esot panākta vienošanās par aptuveni piecu miljonu mārciņu (5,6 miljonu eiro) kompensāciju.

Pērn, pievienojoties “Chelsea” klubam, Sarri parakstīja trīs gadu līgumu, tomēr komandu viņš atstājis jau pēc vienas sezonas darba.

Sarri par “Chelsea” galveno treneri kļuva vien pagājušā gada vasarā, kad viņš stājās tautieša Antonio Kontes vietā. Viņam padevās lielisks starts, jo komanda bija neuzvarēta 18 spēlēs pēc kārtas, tomēr treneris saņēma kritiku par saviem taktiskajiem risinājumiem un to nepielāgošanu konkrētām situācijām maču laikā.

Maija izskaņā Sarri ar “Chelsea” triumfēja UEFA Eiropas līgā, izcīnot pirmo lielo trofeju savā trenera karjerā.

Pirms kļūšanas par “Chelsea” galveno treneri Sarri trīs gadus trenēja citu Itālijas klubu “Napoli”, kas sīvi konkurēja ar “Juventus”.

0 Komentāru