Salīdzinot ar iepriekšējo maču, futbola izlases sākumsastāvā veiktas divas izmaiņas

0 Komentāru
Salīdzinot ar iepriekšējo maču, futbola izlases sākumsastāvā veiktas divas izmaiņas
FACEBOOK

Salīdzinot ar iepriekšējo UEFA Nāciju līgas maču, Latvijas futbola valstsvienības sākumsastāvā pirms dueļa ar Andoru veiktas divas izmaiņas.

Latvijas futbola valstsvienība šodien viesos aizvadīs UEFA Nāciju līgas noslēdzošo maču, tiekoties ar Andoru. D divīzijas pirmās apakšgrupas mačs Andorā sāksies plkst.19, bet spēli tiešraidē translēs televīzijas kanāls TV6.

Latvijas izlases vārtus šajā mačā sargās Andris Vaņins, bet no laukuma spēlētājiem maču uzsāks Kaspars Dubra, Vitālijs Jagodinskis, Vitālijs Maksimenko, Roberts Savaļnieks, Vjačeslavs Isajevs, Andrejs Cigaņiks, Artūrs Karašausks, Deniss Rakels, Valērijs Šabala un Dāvis Ikaunieks.

Salīdzinot ar iepriekšējo maču, starta vienpadsmitniekā ir Savaļnieks un Ikaunieks, bet nav Vladislava Gabova un Igora Tarasova.

Iepriekšējo maču savainojuma dēļ nepabeidza Karašausks, kurš gan šodien iekļauts starta vienpadsmitniekā.

Dalību UEFA Nāciju līgā Latvijas izlase sāka ne pārāk sekmīgi, jo septembrī savās mājās cīnījās neizšķirti 0:0 ar Andoru un viesos ar 0:1 zaudēja Gruzijai, bet oktobrī savā laukumā nospēlēja 1:1 ar Kazahstānu un ar 0:3 piekāpās Gruzijai.

Savukārt aizvadītajā mačā Latvija viesos vēlreiz spēkojās neizšķirti 1:1 ar Kazahstānu, šajā cīņā savus pirmos vārtus izlases rindās gūstot Denisam Rakelam.

Tikmēr Andora bez neizšķirta pret Latviju atņēma punktus kazahiem, cīnoties 1:1, kam sekoja neveiksmes ar 0:3 un 0:4 pret Gruziju un Kazahstānu, bet pēdējā spēlē Andora negaidīti cīnījās neizšķirti 1:1 ar gruzīniem.

Andora līdz šim trijos mačos no pieciem ir nopelnījusi sarkanās kartītes, turklāt šī komanda piekopj visai “netīru” futbolu ar daudz simulācijām, laika vilcināšanu un agresīvu spēli.

Grupas vadībā ar 13 punktiem piecās spēlēs ir Gruzija, kam ar sešiem punktiem seko Kazahstāna, bet Latvijai un Andorai tikmēr ir pa trīs punktiem.

Gruzija jau nodrošinājusi uzvaru grupā un nākamajā gadā varēs cīnīties par pirmo vietu D divīzijā un ceļazīmi uz 2020.gada Eiropas čempionāta finālturnīru.

0 Komentāru