Salāhs satiek Ramosu aci pret aci! Spānis nekaunīgi vēlreiz aiztiek sāncenša plecu

0 Komentāru
Salāhs satiek Ramosu aci pret aci! Spānis nekaunīgi vēlreiz aiztiek sāncenša plecu
Ekrānšāviņš no video

Ceturtdien UEFA Čempionu līgas jaunās sezonas grupu izlozē norisinājās arī aizvadītās sezonas labāko spēlētāju sveikšana. Labāko aizsargu kategorijā triumfēja spānis Serhio Ramoss, kurš pēc balvas saņemšanas nekautrējās nedaudz pabakstīt pa plecu Mohamedam Salāham, kuru maijā savainoja.

Mohameds Salāhs un Serhio Ramoss pēdējo reizi aci pret aci tikās 2018. gada UEFA Čempionu līgas finālā, kurā Madrides “Real” spēkojās ar “Liverpool” komandu.

Toreiz pirmajā puslaikā Ramoss visai agresīvā veidā nogāza Salāhu uz zāliena, kā rezultātā Ēģiptes izlases futbolists savainoja plecu un viņam fināls bija cauri.

Spēles atlikušajā daļā “Liverpool” bez sava līdera piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 1:3, bet turpmākajos mēnešos medijos un sociālajos tīklos šis incidents tika celts gaisā neskaitāmas reizes, nosodot spāņu rīcību.

Ceturtdien UEFA Čempionu līgas jaunās sezonas grupu turnīra izlozes ceremonijā Salāhs sēdēja vienu rindu priekšā Ramosam.

Izlozes laikā tika sveikti arī aizvadītās sezonas labākie spēlētāji – par spožāko aizsargu tika atzīts Ramoss, turklāt viņš pēc balvas saņemšanas nekautrējās nedaudz pabakstīt Salāha plecu, kuru vairākus mēnešus iepriekš savainoja.

VIDEO

VIDEO: Salaha savainojums UEFA Čempionu līgas finālā

0 Komentāru