Salahs: Mums ir labas izredzes izcīnīt UEFA Čempionu līgas trofeju, šobrīd visu izšķirs viena spēle

Pievienot komentāru
Salahs: Mums ir labas izredzes izcīnīt UEFA Čempionu līgas trofeju, šobrīd visu izšķirs viena spēle
LETA

Anglijas futbola klubam “Liverpool” ir labas izredzes sestdien izcīnīt UEFA Čempionu līgas trofeju, uzskata šīs vienības zvaigzne Mohameds Salahs.

“Liverpool” sestdien Ukrainas galvaspilsētā Kijevā aizvadīs UEFA Čempionu līgas finālu pret Spānijas grandu Madrides “Real”, kas no pēdējiem četriem gadiem šajā turnīrā uzvarējis trīs reizes.

“Šobrīd visu izšķir viena spēle. Šādā formātā mums ir labas izredzes, jo tas ir tikai viens mačs, uz ko mums vajag koncentrēties. Nav nekas jādomā par pagātni, bet gan tikai par šo cīņu, par spēli 11 pret 11,” pirms sestdienas fināla teica Salahs.

Kā “Liverpool” spēcīgākais ierocis tiek uzsvērts šīs vienības uzbrukums, kur trijotne ēģiptietis Salahs, senegālietis Sadio Manē un brazīlietis Robertu Firminu kopumā visos turnīros iesituši 90 vārtus.

Teju puse (44) no šiem vārtiem gan ir Salāham.

“Nav svarīgi, kurš gūst vārtus. Uzvarēt spēles un izcīnīt punktus ir pats svarīgākais. UEFA Čempionu līgā esam guvuši vārtus ļoti līdzīgi – man un Firminu ir pa desmit precīziem sitieniem, kamēr Manē pretinieku vārtsargus pārspējis deviņas reizes. Neviens no mums nav savtīgs. Cenšamies viens otram palīdzēt,” komandas biedrus slavēja Salahs.

“Madrides “Real” pēdējo četru gadu laikā UEFA Čempionu līgā uzvarējusi trīs reizes. Līdz ar to viņiem šādos mačos ir liela pieredze,” atzina Salāhs.