Komentāri

ASV varasiestādes plāno izvirzīt kriminālu apsūdzību pret vairākiem esošajiem un bijušajiem FIFA izpilddirektoriem, kuri saistīti ar korupciju, turklāt seši pārstāvji jau ir aizturēti, trešdien informēja portāls ft.com.

Vairāki FIFA pārstāvji tika aizturēti, bet sīkāku informāciju par aizturētajiem ASV Tieslietu departaments, Federālais izmeklēšanas birojs un ASV Iekšējais ieņēmumu dienests sniegs vēlāk. Pret aizturētajiem pārstāvjiem izvirzītas vairākas apsūdzības, tai skaitā par naudas atmazgāšanu, krāpšanu, nodokļu nemaksāšanu un šantāžu. Aizturēto vidū ir arī Kostarikas Futbola federācijas prezidents Eduardo Li.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizdomās turamo personu vidū ir Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas Futbola asociācijas vadītājs un FIFA viceprezidents Džefrijs Vebs, kā arī viņa kolēģis Euhenio Figueredo no Urugvajas, kurš agrāk pildījis Dienvidamerikas futbola asociācijas prezidenta pienākumus. Tāpat aizdomu ēna krīt uz bijušo FIFA viceprezidentu Džeku Vorneru no Trinidadas un Tobago. Aizdomās turamo personu vidū nav pašreizējais FIFA prezidents Zeps Blaters.

FIFA jau vairāk nekā desmit gadus tiek apsūdzēta korupcijā. Apsūdzības pastiprinājās, kad tiesības rīkot 2018. un 2022. gada Pasaules kausu futbolā tika piešķirtas attiecīgi Krievijai un Katarai. Zīmīgi, ka cilvēku aizturēšana notika neilgi pirms piektdien Cīrihē paredzētā 65. FIFA kongresa, kurā norisināsies arī organizācijas prezidenta vēlēšanas.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl