Rudņevs pauž uzticību Hamburgai

Komentāri
Rudņevs pauž uzticību Hamburgai
Foto: LETA

Latvijas futbola uzbrucējs Artjoms Rudņevs izlēmis palikt Vācijas bundeslīgas vienībā Hamburger SV, lai cīnītos par vietu tās sastāvā.

Rudņevs otrdien devās uz Grieķiju, lai pārrunātu iespējamo pievienošanos Saloniku PAOK vienībai. Turpinājumā Grieķijas mediji ziņoja, ka Latvijas futbolists jau veicis medicīniskās pārbaudes, kā arī panācis mutvārdu vienošanos par trīs gadu līgumu.

Tomēr otrdienas vakarā viņa līdzšinējā komanda Hamburgas SV (HSV) pavēstīja, ka gaida Rudņeva atgriešanos, bet trešdien futbolists Vācijas medijiem atklājis, ka izlēmis nemainīt klubu. “Biju tur ar sievu, mēs visu apskatījām, runāju ar Franku Arnesenu, bet mans lēmums ir palikt šeit, jo tā būs labāk ģimenei,” izteicies 27 gadus vecais uzbrucējs. “Vēlos izmantot pat vismazāko iespēju nostiprināties HSV sastāvā, kaut zinu, ka tas būs grūti.”

Vāciju mediji spekulē, ka liela nozīme Rudņeva lēmumā ir algai, jo Hamburgā viņš saņem aptuveni divus miljonus eiro sezonā, bet Grieķijā summa būtu ievērojami mazāka.

Rudņevam joprojām uz sezonu ir spēkā līgums ar HSV, tomēr tās galvenais treneris Bruno Labadija iepriekš licis noprast, ka Latvijas uzbrucējs neietilpst viņa plānos. Par iespējamo Rudņeva pāreju uz PAOK runāts jau ilgāku laiku, tomēr arī iepriekš Rudņevs allaž bija paudis, ka vēlas palikt HSV rindās arī līguma pēdējo gadu.

PAOK komandas sporta direktors ir Franks Arnesens, kurš iepriekš šādus pienākumus pildīja arī HSV rindās, piesaistot Rudņevu, kad viņš veica četrus miljonus eiro vērtu pāreju. Rudņevs 2012. gada maijā ar HSV komandu noslēdza līgumu uz četriem gadiem, kad viņu iegādājās no Polijas kluba Poznaņas Lech. Uzbrucējs kļuva par vēsturē pirmo Latvijas futbolistu bundeslīgas čempionātā.

Lasi vēl