Rudņevam vārti un rezultatīva piespēle; Latvijas izlase kaimiņu duelī uzvar Lietuvu

0 Komentāru
Rudņevam vārti un rezultatīva piespēle; Latvijas izlase kaimiņu duelī uzvar Lietuvu
Foto: LETA

Latvijas futbola izlase Baltijas kausa izcīņas spēlē trešdien Liepājā ar rezultātu 2:1 (0:0) pārspēja Lietuvas valstsvienību. Vārtus Latvijas izlases labā iesita Artūrs Zjuzins un Artjoms Rudņevs.

Šī Latvijas izlasei bija otrā uzvara pēc kārtas, kas seko pēc 13 neuzvarētu maču sērijas. Lai triumfētu Baltijas kausā, Latvijas futbolistiem sestdien gaidāmajā duelī pret Lietuvu pietiks ar neizšķirtu. Trešdienas mačā visā pirmajā puslaikā pārsvars diezgan izteikti piederēja Lietuvas futbolistiem, bet Latvijas futbolisti bieži pieļāva kļūdas, bīstamus momentus tā arī nespējot izveidot.

Tomēr otrā puslaika piektajā minūtē Latvijas izlase atklāja rezultātu, kad lieliski nospēlēja Rudņevs un apspēlēja pretinieku vārtsargu, atdodot piespēli pārtraukumā uz maiņu uznākušajam Zjuzinam, kurš sita nekļūdīgi. Kaut Lietuvas izlase centās atspēlēties, puslaika vidū Latvija dubultoja pārsvaru – pēc Alekseja Višņakova piespēles Rudņeva pirmo sitienu kritienā pretinieku vārtsargs atvairīja, tomēr Latvijas uzbrucējs ātri piecēlās un ieraidīja bumbu vārtos ar galvu, gūstot tikai savus otros vārtus izlasē.

Kaut spēle iegāja mierīgākā gultnē, 84.minūtē Lietuvas izlase vienus vārtus atguva, kad ar sitienu no soda laukuma robežas precīzs bija Fjodors Černihs. Atlikušajā laikā gan Latvijas futbolistiem izdevās droši noturēt uzvaru. Otrajā puslaikā uz maiņu Latvijas izlasē laukumā devās debitanti Dāvis Ikaunieks un Sergejs Vorobjovs.

Baltijas kausa izcīņa ir vecākais starptautiskais futbola turnīrs Eiropā, un tieši Latvijas futbola izlase ir pašreizējā kausa īpašniece, jo pirms diviem gadiem iepriekšējā turnīrā finālspēlē ar 1:0 uzvarēja tieši Lietuvu, bet pirms tam pusfinālā pēcspēles 11 metru sitienos uzveica arī Igauniju.

0 Komentāru