Ronaldu vēlreiz gūst vārtus, Portugāle notur svarīgu uzvaru pār Maroku

EPA/LETA

Pasaules kausa izcīņā futbolā panākumu B apakšgrupas otrās kārtas cīņā izcīnīja Portugāles izlase, kas ar 1:0 pārspēja Maroku. Vienīgos vārtus spēles ievadā guva komandas līderis Krištianu Ronaldu.

Portugāle savu favorītu statusu mačā apliecināja ļoti ātri – jau ceturtajā minūtē Ronaldu precīzi sita ar galvu, atklājot rezultātu. Tie Madrides “Real” zvaigznei bija ceturtie vārti finālturnīrā, jo pirmajā kārtā viņš trīs reizes pārspēja Spānijas izlases vārtsargu.

Mača turpinājumā laukumā valdīja līdzvērtīgs duelis, otrajā puslaikā Maroka vairākkārt bīstami apdraudēja Portugāles vārtus, taču veiksmīgi darbojās Ruī Patrīsiu. Spēles izskaņā pieauga Marokas ofensīva, tomēr portugāļi veiksmīgi spēlēja aizsardzībā un izcīnīja pirmo uzvaru šā gada finālturnīrā.

B grupā vēlāk šodien spēli aizvadīs arī Irāna un Spānija. Pirmajā kārtā Irāna ar 1:0 uzvarēja Maroku, bet Spānija ar Portugāli cīnījās neizšķirti – 3:3.