Ronaldu vēl viens iespaidīgs sasniegums: tikai 1,5 gadu laikā viņš guvis vārtus pret katru ”Serie A” komandu

SIPA/SCANPIX

Iespaidīgu rezultativitātes rādītāju uzstādījusi Turīnas ”Juventus” kluba zvaigzne Krištianu Ronaldu, kurš tikai 1,5 sezonu laikā spējis gūt vārtus pret katru ”Serie A” komandu.

Ronaldu un “Juventus” svētdien vietējā čempionātā izcīnīja uzvaru ar 2:1 pār ”AS Roma”. Šis panākums komandai turnīra tabulā ļāva iegūt nedaudz drošākas pozīcijas pār tuvāko sekotāju Milānas “Inter”.

Jau spēles trešajā minūtē viesi izpildīja brīvsitienu, kuru ar precīzu raidījumu noslēdza aizsargs Merihs Demirals, soda laukumā pielabojot bumbas lidojuma virzienu. Septiņas minūtes vēlāk mājinieki savā soda laukumā nespēja apturēt titulēto Krištianu Ronaldu, portugālim īsi pēc tam stājoties uz 11 metru atzīmes.

Ronaldu bija precīzs un “Juventus” jau desmit minūtēs bija izvirzījusies vadībā ar 2:0. 18. minūtē pirmais pie “Juventus” vārtsarga atsistās bumbas bija Lorenso Pelegrīni, bet viņa sitiens tika bloķēts.

Mājiniekiem savus pirmos vārtus izdevās gūt vien 68.minūtē, kad Djego Peroti precīzi izpildīja “pendeli”. Soda sitiens uz “Juventus” vārtiem tika nozīmēts, jo iepriekš soda laukumā ar roku spēlēja Alekss Sandro.

Atlikušajā laikā mājinieki vārtus vairs neguva, kā rezultātā “Juventus” izcīnīja trīs punktus, kas turnīra tabulā ļāva apsteigt tuvāko sekotāju “Inter”.

Turīnas vienību gan piemeklēja arī nelaime, jo ceļgala savainojumu guva Demirals. Arī Romas klubā tika papildināta lazarete, jo smagu savainojumu guva talantīgais Nikolo Zaniola. Viņam, visticamāk, būs nepieciešama ceļgala operācija.

Citā spēlē “Torino” mājās ar 1:0 uzvarēja “Bologna”. Vienīgos vārtus šajā mačā iesita Alehandro Berengers.

Itālijas čempionātā pēc 19 spēļu kārtām ar 48 punktiem pirmajā vietā ir “Juventus”, tālāk ar 46 punktiem seko “Inter”, Romas “Lazio” 18 mačos iekrājusi 42 punktus, bet Bergāmo “Atalanta” 19 dueļos ir 35 punkti. Tikpat punktu ir arī “AS Roma”, bet sešinieku ar 29 punktiem noslēdz “Cagliari”.