Ronaldu vārti nodrošina Madrides “Real” laimīgu uzvaru pār “Malaga” komandu

Uzvaras vārtus 14 minūtes pirms pamatlaika beigām gūstot portugāļu superzvaigznei Krištianu Ronaldu, Madrides “Real” sestdien Spānijas futbola čempionāta mačā savā laukumā ar rezultātu 3:2 (2:1) pārspēja “Malaga” vienību.

Ronaldu šosezon deviņās Spānijas čempionāta spēlēs guvis tikai divus vārtus. Tāda pati bilance ir francūzim Karimam Benzemā un abi uzbrucēji saņēmuši daudz kritikas par sev neierasti mazo rezultativitāti vietējā čempionātā.

Tiesa, abi daudz rezultatīvāki ir UEFA Čempionu līgā, kur Ronaldu piecās spēlēs guvis astoņus vārtus, bet Benzemā trīs mačos iesitis divas bumbas.

Tieši Benzemā sestdien atklāja mača rezultātu, devītajā minūtē ar galvu sitot tukšos Malagas vienības vārtos. Kaut 18.minūtē urugvajiešu pussargs Djego Rolans atguva neizšķirtu, trīs minūtes vēlāk brazīliešu pussargs Kazemīru atjaunoja mājiniekiem vadību.

Spēles 58.minūtē urugvajiešu pussargs Čori Kastro ar tālšāvienu starp “Real” aizsarga kājām panāca 2:2, bet galvenie notikumi norisinājās puslaika otrajā pusē. 14 minūtes pirms pamatlaika beigām mājinieki nopelnīja 11 metru soda sitienu, kura izpilde tika uzticēta Ronaldu. Portugālis “pendeli” nerealizēja, bet bija pirmais pie atlēkušās bumbas un guva vārtus.

Citā Spānijas čempionāta mačā “Eibar” sestdien viesos ar 2:1 (1:0) pārspēja “Alaves”. Savukārt piektdien Vigo “Celta” savu skatītāju priekšā ar 1:0 (1:0) apspēlēja “Leganes” vienību.

Spānijas čempionāta kopvērtējumā līderei “Barcelona” ir 34 punkti 12 spēlēs, bet 30 punkti ir “Valencia” kontā. Tālāk ar 27 punktiem 13 mačos seko “Real”, ceturtā ar 24 punktiem 12 dueļos ir “Atletico”, bet piekto vietu ar 22 punktiem ieņem “Sevilla”.

“Atletico” sestdien viesosies pie “Levante” komandas, bet svētdien būs līdervienību “Barcelona” un “Valencia” duelis.