Spāņu grands Madrides “Real” svētdien cieta sensacionālu zaudējumu Spānijas futbola čempionāta spēlē. Spānijas galvaspilsētas klubs “Real” pretinieku laukumā ar 1:2 (1:0) zaudēja “Girona” komandai, kuras mājvieta ir neatkarību alkstošais Katalonijas reģions.

Mača rezultātu 12.minūtē atklāja “Real” spāņu pussargs Isko, kurš pēc komandas biedra tālšāviena bija pirmais pie pretinieku vārtsarga Bono atvairītās bumbas. Tiesa, otrā puslaika pirmajā pusē karalisko klubu piemeklēja pamatīgs nokdauns. Vispirms spēles 54.minūtē “Girona” argentīniešu uzbrucējs Kristians Stuani apspēlēja “Real” aizsargus un panāca izlīdzinājumu, bet četras minūtes vēlāk spāņu pussargs Portu izvirzīja mājiniekus vadībā.

Atlikušajās 30 minūtēs “Real” nespēja gūt vārtus un cieta smagu zaudējumu. “Real” viesos bija uzvarējusi 13 Spānijas čempionāta spēlēs pēc kārtas, bet svētdien aprāvās madridiešu garā panākumu sērija.

Jau trešdien “Real” UEFA Čempionu līgas mačā viesosies pie Anglijas premjerlīgas kluba Totenhemas “Hotspur”, ar kuru pagājušajā nedēļā savā laukumā nospēlēja neizšķirti 1:1.