”Ronaldu samīļošana” bērnu vecākiem varētu izmaksāt ļoti dārgi

Kārlis Komarovskis

Autors: Kārlis Komarovskis

Sporta žurnālists

13 komentāri
”Ronaldu samīļošana” bērnu vecākiem varētu izmaksāt ļoti dārgi
Foto: AFP/LETA

Latvijas Futbola federācija centīsies no bērnu vecākiem, kuru atvases piektdien ”Skonto” stadionā metās pāri drošības nožogojam un devās pie Krištianu Ronaldu, piedzīt piespriesto sodu, telefonsarunā sacīja LFF Projektu un mārketinga nodaļas vadītājs Maksims Raspopovs.

Piektdien Latvijas futbola izlase pārpildītajā ”Skonto” stadionā tikās ar Eiropas čempioni Portugāli. Protams, vislielākā uzmanība tika pievērsta Krištianu Ronaldu, un pēc spēles, neskatoties uz lielo drošības darbinieku skaitu, laukumā izskrēja vairāki bērni. Viens no tiem, puika Olivers, tika klāt un samīļoja Ronaldu.

Pēc spēles visi aizturētie bērni kopā ar vecākiem tika nogādāti policijā, kur tiem noformēja administratīvo protokolu. Futbola federācija sola piedzīt soda naudu no vecākiem, taču nav skaidrs daļējā vai pilnā apmērā. Lēmums tiek skaidrots ar to, ka federācijai nav pieļaujama rīcība, ka paši bērnu vecāki mudina un atbalsta atvašu skriešanu laukumā. Tikmēr cits LFF pārstāvis, Jānis Mežeckis, intervijā LTV7 sacīja, ka, viņaprāt, tik lielu naudas summu no nekārtību cēlājiem nebūs iespējams iegūt .

Foto: Olivers izlaužas pie Ronaldu

LFF par šādu bērnu izskriešanu laukumā saņems naudas sodu, taču šobrīd nav skaidrs, cik liels tas būs. Kā min Raspopovs, tad tie varētu būt vismaz 10 tūkstoši eiro, taču patieso summu federācija uzzinās pēc divām nedēļām, kad saņems oficiālo vēstuli no Starptautiskās futbola federācijas (FIFA). Pēcāk LFF ar juristiem nolems kādā apjomā šī saņemtā summa, kas var arī būt lielāka par 10 tūkstošiem, tiks piedzīta.

Foto: Latvijas izlase cīnās ar Ronaldu un Portugāles izlasi

13 komentāri