Ronaldu nepalīdz – ”Manchester United” izbraukumā zaudē ”Leicester City”

”Manchester United” sestdien Anglijas Premjerlīgas izbraukuma spēlē ar 2:4 piekāpās ”Leicester City”, piedzīvojot otro zaudējumu pēdējās trijās spēlēs.

Pēc Meisona Grīnvuda tālsitiena ”Manchester United” 19.minūtē izvirzījās vadībā, bet pēc 12 minūtēm Juri Tīlemanss rezultātu izlīdzināja.

Otrajā puslaikā Čaglars Sijinči jau vadībā izvirzīja Lesteras Lapsas. Tagad jau Markus Rašfords pēc četrām minūtēm panāca neizšķirtu.

Sarkanie Velni vēl nebija beiguši priecāties, kad Džeimijs Vārdijs no soda laukuma vidus trešo reizi pārspēja Davidu de Hea.

Kompensācijas laika pašā sākumā Patsons Daka pēc stūra sitiena guva ceturtos vārtus.

Jaunākie sporta video

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

Fantastisks Lomaža sniegums ļauj Latvijai FIBA PK kvalifikācijas mačā uzvarēt Slovākiju

Rīgas ”Dinamo” 64 sekundēs ielaiž trīs ripas un zaudē Hārtlija "Avangard"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – Maskavas CSKA

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. SERBIJA - LATVIJA

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Pirmsspēles apskats: "Dinamo" pret "Severstal" cīņā vedīs jauns galvenais treneris Krikunovs