Ronaldu kopā ar Portugāles izlasi iemēģina “Skonto” stadiona zālienu

Komentāri
Ronaldu kopā ar Portugāles izlasi iemēģina “Skonto” stadiona zālienu
Foto: F64

Rīgā ieradusies Portugāles futbola komanda un pasaulē pelnošākais sportists Krištianu Ronaldu, kas ceturtdien “Skonto” stadionā aizvadīja treniņu.

Latvijā ieradusies titulētā Portugāles futbola izlase, kurā ir vairākas lielās zvaigznes, viņu vidū – par pasaules labāko un bagātāko futbolistu dēvētais Krištianu Ronaldu. Piektdien “Skonto” stadionā portugāļi aizvadīs spēli ar Latviju, un pašmāju sportistiem satraukums ir pamatīgs. Spēli translēs 50 valstīs, to vēros miljoniem skatītāju.

Video

Vislielākā žurnālistu un sabiedrības uzmanība pievērsta pasaulē pelnošākajam sportistam, 32 gadus vecajam Krištianu Ronaldu. Harizmātiskajam futbolistam pieder luksusa auto kolekcija, privātā lidmašīna, viņš ir elks miljoniem fanu. Pērn Ronaldu nopelnījis 93 miljonus dolāru, palīdzēja Portugālei kļūt par Eiropas čempioni, vairākās aptaujās nosaukts par pasaules labāko futbolistu.

Piektdien gaidāmo Latvijas-Portugāles maču dažs labs internetā jau nodēvējis par kaķa spēli ar peli. Latvijas izlase, kas šodien Arkādijas parka stadionā aizvadīja treniņu, skaidri apzinās, ka būs jācīnās pret grandiem, bet cer, ka nebūs jākrīt kaunā.

Foto: Portugāles izlase aizvada treniņu “Skonto” stadionā

Portugāles Latvijas spēle piesaistījusi milzīgu žurnālistu interesi. To atspoguļos 130 preses pārstāvji, un spēli rādīs 50 pasaules valstīs.  2004. gadā Portugāle Latviju pārspēja ar 2:0, un mačs iegājis vēsturē ar pirmo latviešu strīkeri – kailo meiteni ar iesauku Zemene, kura slavas starmešos pavadīja pusminūti, līdz tika aizvesta no laukuma prom.

Lasi vēl