Ronaldu kopā ar Portugāles izlasi iemēģina “Skonto” stadiona zālienu

Komentāri

Rīgā ieradusies Portugāles futbola komanda un pasaulē pelnošākais sportists Krištianu Ronaldu, kas ceturtdien “Skonto” stadionā aizvadīja treniņu.

Latvijā ieradusies titulētā Portugāles futbola izlase, kurā ir vairākas lielās zvaigznes, viņu vidū – par pasaules labāko un bagātāko futbolistu dēvētais Krištianu Ronaldu. Piektdien “Skonto” stadionā portugāļi aizvadīs spēli ar Latviju, un pašmāju sportistiem satraukums ir pamatīgs. Spēli translēs 50 valstīs, to vēros miljoniem skatītāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Vislielākā žurnālistu un sabiedrības uzmanība pievērsta pasaulē pelnošākajam sportistam, 32 gadus vecajam Krištianu Ronaldu. Harizmātiskajam futbolistam pieder luksusa auto kolekcija, privātā lidmašīna, viņš ir elks miljoniem fanu. Pērn Ronaldu nopelnījis 93 miljonus dolāru, palīdzēja Portugālei kļūt par Eiropas čempioni, vairākās aptaujās nosaukts par pasaules labāko futbolistu.

Piektdien gaidāmo Latvijas-Portugāles maču dažs labs internetā jau nodēvējis par kaķa spēli ar peli. Latvijas izlase, kas šodien Arkādijas parka stadionā aizvadīja treniņu, skaidri apzinās, ka būs jācīnās pret grandiem, bet cer, ka nebūs jākrīt kaunā.

Foto: Portugāles izlase aizvada treniņu “Skonto” stadionā

Portugāles Latvijas spēle piesaistījusi milzīgu žurnālistu interesi. To atspoguļos 130 preses pārstāvji, un spēli rādīs 50 pasaules valstīs.  2004. gadā Portugāle Latviju pārspēja ar 2:0, un mačs iegājis vēsturē ar pirmo latviešu strīkeri – kailo meiteni ar iesauku Zemene, kura slavas starmešos pavadīja pusminūti, līdz tika aizvesta no laukuma prom.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl