Iepriekšējās sezonas UEFA Čempionu līgas uzvarētāja Madrides “Real” otrdien H apakšgrupas mačā Spānijas galvaspilsētā nospēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar Totenhemas “Hotspur”.

Madridē mača rezultāts tika atklāts 28.minūtē, kad pēc “Hotspur” franču aizsarga Serža Orjē piespēles soda laukumā viņa tautietis Rafels Varāns no “Real” komandas ieraidīja bumbu savos vārtos. Divas minūtes pirms pirmā puslaika beigām “Real” spožākā zvaigzne Krištianu Ronaldu panāca izlīdzinājumu, jo realizēja 11 metru soda sitienu, ko madridieši nopelnīja par Orjē pārkāpumu savā soda laukumā.

Abas komandas turnīru iesākušas ar divām uzvarām un vienu neizšķirtu trīs spēlēs, turklāt arī ar identisku vārtu attiecību 7:2. Abu komandu līderi Ronaldu un Harijs Keins ar pieciem vārtiem dala šīs sezonas turnīra rezultatīvāko spēlētāju godu.

“Real” komandai šajā mačā savainojumu dēļ nevarēja palīdzēt velsietis Gerets Beils un spānis Dani Karvahals. Savukārt viesiem nevarēja palīdzēt viens no līderiem Dele Ali, kuram bija jāizcieš trīs spēļu diskvalifikācija par rupjo pārkāpumu vēl iepriekšējās sezonas mačā.