Ronaldu: Jā, esmu p****š, toties bagāts

Komentāri
Ronaldu: Jā, esmu p****š, toties bagāts

Piektdien Spānijas futbola čempionāta ietvaros Madrides Real futbolisti ar 3:0 pieveica citu pilsētas superklubu Atletico. Taču par šīs spēlēs galveno kulmināciju kļuva nevis rezultāts, bet kāda spēles epizode.

Cīņās karstumā pretinieku spēlētājs Koke esot nosaucis Real zvaigzni Krištianu Ronaldu par geju. Uz ko Ronaldo atbildējis – jā esmu p****š, toties bagāts, bet tu esi jefiņš. Par to vēsta britu portāls The Sun un itāļu Corrieredellosport.it.

Krištianu Ronaldu ir saticies ar ļoti daudzām meitenēm. Taču aizdomas par viņa netradicionālo orientāciju, ziņās jau parādījās iepriekš. 2015. gadā maijā, britu laikraksts The Daily Mirror ziņoja, ka portugāļu uzbrucējs ir tuvās attiecībās ar marokāniešu kikbokseri Badru Hari. Par pamatu aizdomām kļuva bieža Ronaldu viesošanās pie Hari. 2016. gadā jūnijā amerikāņu dziedātāja Rianna izteicās, ka viņai esot daudz draugu geju, šādi komentējot savu kopējo bildi ar Ronaldu.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl