Ronaldu: Jā, esmu p****š, toties bagāts

Komentāri
Ronaldu: Jā, esmu p****š, toties bagāts

Piektdien Spānijas futbola čempionāta ietvaros Madrides Real futbolisti ar 3:0 pieveica citu pilsētas superklubu Atletico. Taču par šīs spēlēs galveno kulmināciju kļuva nevis rezultāts, bet kāda spēles epizode.

Cīņās karstumā pretinieku spēlētājs Koke esot nosaucis Real zvaigzni Krištianu Ronaldu par geju. Uz ko Ronaldo atbildējis – jā esmu p****š, toties bagāts, bet tu esi jefiņš. Par to vēsta britu portāls The Sun un itāļu Corrieredellosport.it.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krištianu Ronaldu ir saticies ar ļoti daudzām meitenēm. Taču aizdomas par viņa netradicionālo orientāciju, ziņās jau parādījās iepriekš. 2015. gadā maijā, britu laikraksts The Daily Mirror ziņoja, ka portugāļu uzbrucējs ir tuvās attiecībās ar marokāniešu kikbokseri Badru Hari. Par pamatu aizdomām kļuva bieža Ronaldu viesošanās pie Hari. 2016. gadā jūnijā amerikāņu dziedātāja Rianna izteicās, ka viņai esot daudz draugu geju, šādi komentējot savu kopējo bildi ar Ronaldu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl