Ronaldu gūst 101. vārtus Portugāles izlasē un Nāciju līgas turnīrā palīdz pieveikt Zviedriju

REUTERS/SCANPIX

Futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu otrdien UEFA Nāciju līgas A grupas spēlē iesita divus “golus”, kas viņam bija jau 101.vārti valstsvienības rindās, un palīdzēja Portugālei pieveikt Zviedriju. Portugāle viesos ar 2:0 (1:0) uzvarēja Zviedriju.

Ronaldu spēles rezultātu atklāja pirmā puslaika kompensācijas laika pirmajā minūtē. Portugālim no aptuveni 22 metru atzīmes bija iespēja izpildīt standartsituāciju, ko viņš arī noslēdza ar gūtiem vārtiem, bumbu spējot pasist garām piecu spēlētāju “mūrim”.

Otros vārtus Ronaldu iesita 72. minūtē. Viņš pie soda laukuma līnijas saņēma piespēli no Žuāu Fēliksa un ilgi nevilcinājās, sitot bumbu vārtu augšējā labajā stūrī.

“Šie abi vārti ir nozīmīgi, jo tādējādi man izdevies sasniegt to latiņu, par kuru domāju jau sen,” pēc panākuma sarunā ar vietējo televīzijas kanālu RTP teica Ronaldu. “Sākotnēji esmu priecīgs, jo komanda guva uzvaru, taču 100. un 101. vārti arī ir lieliski.”

Ronaldu šī bija 165. spēle valstsvienības rindās. Vairāk vārtu izlašu spēlēs guvis vien irānietis Ali Daei, kura rēķinā ir 109 precīzi raidījumi.

Zīmīgi, ka Ronaldu tikai 17 no 100 pirmajiem vārtiem guva pārbaudes spēlēs, taču pārējie “goli” iesisti starptautiskos turnīros.