Ronaldu divi vārti sekmē Madrides “Real” uzvaru UEFA Čempionu līgas spēlē Dortmundē

Portugāļu futbola zvaigzne Krištianu Ronaldu otrdien ar diviem gūtiem vārtiem sekmēja Madrides “Real” uzvaru UEFA Čempionu līgas grupu turnīra otrās kārtas spēlē viesos pret Dortmundes “Borussia” komandu no Vācijas, kamēr Anglijas kluba “Tottenham Hotspur” līderis Harijs Keins izcēlās ar “hat-trick” mačā pret Kipras čempioni Nikosijas “APOEL”.

“Real”, kas UEFA Čempionu līgā uzvarēja iepriekšējās divās sezonās, otrdien H apakšgrupas spēlē viesos aizraujošā cīņā ar 3:1 (1:0) uzvarēja sezonu labi sākušo Dortmundes klubu.

Mača rezultātu 18. minūtē atklāja “Real” velsiešu futbolists Garets Beils, kurš izmantoja labu aizsarga Dani Karvahala piespēli un, neapstādinot bumbu, to raidīja “Borussia” vārtos.

Madrides klubam piederēja iniciatīva, taču arī mājinieki vairākas reizes bija tuvu panākumam, aktīvi uzbrukuma smailē darbojoties Gabonas futbolistam Pjēram Emerikam Obamejangam.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar minimālu “Real” pārsvaru, savukārt otrā puslaika sākumā savu vārdu teica viens no pasaules labākajiem futbolistiem Ronaldu, kurš 50. minūtē izmantoja Beila piespēli un no soda laukuma vidus panāca 2:0 viesu labā. Intrigu mačam atgrieza Obamejangs, kurš četras minūtes vēlāk līdzīgā stilā kā Ronaldu atguva vienus vārtus.

Izglābties mājinieki gan nespēja, jo “Real” turpināja kontrolēt mača gaitu un 79. minūtē Ronaldu guva savus otros vārtus šajā spēlē. Šoreiz viņam asistēja Luka Modričs, bet portugālis izdarīja precīzu sitienu no asa leņķa.

Ronaldu UEFA Čempionu līgā savā karjerā nu ir guvis 109 vārtus 150 mačos, bet otrdien viņš aizvadīja savu 400. spēli Madrides “Real” kluba kreklā.

“Borussia” šosezon Vācijas čempionātā sešās kārtās nav zaudējusi, tiekot pie pieciem panākumiem un ar 16 punktiem esot kopvērtējuma vadībā. Tikmēr “Real” vietējā čempionātā ar 11 punktiem sešos mačos ir vien sestajā vietā.