Ronaldu ar seksīgu instagrama bildi aicina būt aktīviem, palikt mājās un glābt dzīvības

5 komentāri
Ronaldu ar seksīgu instagrama bildi aicina būt aktīviem, palikt mājās un glābt dzīvības
INSTAGRAM

Turīnas “Juventus” un Portugāles izlases superzvaigzne Krištianu Ronaldu ar seksīgu instagrama bildi smagajos koronavīrusa laikos aicina būt aktīviem, palikt mājās un glābt dzīvības.

Ronaldu koronovīrusa laiku pavada savā dzimtajā Madeirā, uz kurieni devās pēc mātes pārciesto sirdstrieku.

“Juventus” superzvaigzne par komandas atstāšanu saņēma asu kritiku no kluba bijušā bosa Džovanni Kobolli Džigli. Ronaldu kā komandas līderima Itālijai tik smagajā pandēmijas laikā bija jāatrodas kopā ar komandu un jārāda pārējiem priekšzīme.

Turklāt, ļoti iespējams, Ronaldu pēdējo spēli “Juventus” kreklā jau ir aizvadījis. Kā ziņo Itālijas medijs ”Il Messaggero”, tagadējo ekonomisko zaudējumu dēļ maz ticams, ka, atsākot sezonu, ”Juventus” spēs turpināt maksāt savas kapteinim. 35 gadus vecais futbolists Turīnas klubā saņem 31 miljonu eiro gadā. Viens no iespējamiem variantiem, kā atrisināt problēmu, ir pārdot Ronaldu citam klubam.

Tomēr diez vai kritika un runas par pārdošanu šobrīd Krištianu sagādā lielākos uztraukumus. Ronaldu Madeirā pavada laiku ar saviem bērniem un ik pa brīdim savam milzīgajam sociālo kontu seotāju pulkam atgādina – esiet aktīvi, palieciet mājās un glābiet dzīvības!

View this post on Instagram

Breathe in, breathe out.🧘‍♂️ Stay active🏃🏻‍♂️ #stayhomesavelives

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on