Pie pārliecinošas uzvaras UEFA Čempionu līgas futbolā C apakšgrupas mačā otrdien tika Itālijas komanda “AS Roma”, kas savā laukumā ar 3:0 (2:0) apspēlēja Anglijas čempioni Londonas “Chelsea”.

Šī mača rezultāts tika atklāts jau 37.sekundē, kad vārtus pēc pretinieku aizsargu nesaprašanās ar skaistu sitienu ārpus soda laukuma guva Stefans el Šāravi. Tik ātri vārtus kādā no UEFA Čempionu līgas spēlēm vēl nebija guvis neviens cits “AS Roma” futbolists. Abas komandas aizvadīja skatāmu un aktīvu futbolu, kurā bija vairākas vārtu gūšanas iespējas.

Tiesa, “Chelsea” nevienu no izdevībām izmantot tā arī neizdevās, turklāt 36.minūtē el Šāravi panāca jau 2:0. Londonas komandas nedienas turpinājās arī otrajā puslaikā, jo 63.minūtē Djego Peroti panāca jau 3:0, turklāt pamatlaika izskaņā viesus no vārtu zaudējuma pāris reizes glāba arī vārtsargs Tibo Kurtuā.

Jau iepriekšējā UEFA Čempionu līgas mačā šīs vienības savstarpējā cīņā parūpējās par “uguņošanu”, spēlei Londonā noslēdzoties ar kaujiniecisku neizšķirtu 3:3.

Tikmēr otrā C apakšgrupas mačā Spānijas komanda Madrides “Atletico” savā laukumā nospēlēja 1:1 (0:1) ar Agdamas “Qarabag” no Azerbaidžānas.

Šīs spēles 40.minūtē Migels Madera negaidīti izvirzīja “Qarabag” futbolistus vadībā, bet otrā puslaika ievadā Tomass Partejs panāca izlīdzinājumu. Mača 59.minūtē Azerbaidžānas vienība palika mazākumā, bet Madrides komandas futbolisti nespēja izmantot šādu priekšrocību, turklāt 88.minūtē otro dzelteno kartīti saņēma “Atletico” futbolists Stefans Savičs.

C apakšgrupas kopvērtējumā līdere tagad ar astoņiem punktiem četrās spēlēs ir “AS Roma”, kamēr septiņus punktus iekrājusi “Chelsea”. Ar trim punktiem seko “Atletico”, kamēr divi ir “Qarabag” kontā.