Komentāri
Rīgā redzēsim Portugāles izlasi un tās lielāko zvaigzni Krištianu Ronaldu
Foto: AFP/Scanpix

Latvijas nacionālā futbola izlase uzzinājusi savus pretiniekus 2018. gada Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīrā. Mūsu izlase grupā spēkiem mērosies ar Krištianu Ronladu un Portugāles valstsvienību, Šveici, Ungāriju, Fēru salām un Andoru.

Latvijas izlase un visas minētās valstsvienības spēlēs B apakšgrupā. Kvalifikācijas sacensības Eiropas zonā norisināsies no 2016. gada septembra līdz 2017. gada oktobrim, bet izslēgšanas spēļu kārta notiks 2017. gada novembrī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmo reizi kvalifikācijas turnīrā Latvija spēlēs ar Andoru un Fēru salām, bet ar Ungāriju vienīgo reizi spēlējām jau tālajā 2004. gada Eiropas čempionāta kvalifikācijā, kad mūsējie sensacionāli spēja iekļūt finālturnīrā. Ungārija tās pastāvēšanas vēsturē daudzkārt iekļuvusi Pasaules kausā (pēdējo reizi – 1986. gadā), savukārt Andorai un Fēru salām tas nav izdevies ne reizes.

Ar Šveices valstsvienību kvalifikācijā spēlēsim otro reizi, bet Pasaules kausa finālturnīrā tā sacentusies jau trīs reizes pēc kārtas. Tikmēr Portugāle ar slaveno Krištianu Ronaldu priekšgalā Latvijai pretim stājusies četras reizes. Šī izlase piedalījusies jau četros Pasaules kausa finālturnīros pēc kārtas.

2018. gada PK kvalifikācijas grupas:

A grupa: Nīderlande, Francija, Zviedrija, Bulgārija, Baltkrievija, Luksemburga.
B grupa: Portugāle, Šveice, Ungārija, Fēru salas, Latvija, Andora.
C grupa: Vācija, Čehija, Ziemeļīrija, Norvēģija, Azerbaidžāna, Sanmarīno.
D grupa: Velsa, Austrija, Serbija, Īrija, Moldova, Gruzija.
E grupa: Rumānija, Dānija, Polija, Melnkalne, Armēnija, Kazahstāna.
F grupa: Anglija, Slovākija, Skotija, Slovēnija, Lietuva, Malta.
G grupa: Spānija, Itālija, Albānija, Izraēla, Maķedonija, Lihtenšteina.
H grupa: Beļģija, Bosnija un Hercegovina, Grieķija, Igaunija, Kipra.
I grupa: Horvātija, Islande, Ukraina, Turcija, Somija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl