“Riga” papildina sastāvu ar Kongo DR izlases aizsargu no Francijas augstākās līgas

0 Komentāru
“Riga” papildina sastāvu ar Kongo DR izlases aizsargu no Francijas augstākās līgas
INSTAGRAM

Latvijas čempione “Riga Football Club” parakstījusi līgumu ar 26 gadus veco Kongo Demokrātiskās Republikas izlases aizsargu Glodī Ngondā Muzingu.

Iepriekšējā sezonā Ngondā aizvadīja 30 spēles Francijas augstākās līgas klubā “Dijon”.

Muzinga ir dzimis 1994. gada 31. decembrī Kongo pilsētā Brazavillē. Futbolists spēlē malējā aizsarga pozīcijā. Profesionālās karjeras pirmajos gados Muzinga spēlēja Kongo klubā “AS Vita Club”. Ar šo komandu 2018. gadā Muzinga kļuva par Kongo čempionu.

2019. gadā Muzinga kļuva par Francijas kluba “Dijon” futbolistu. Pirmajā sezonā Francijas spēcīgākajā čempionātā Muzinga aizvadīja sešas spēles. Iepriekšējā sezonā Muzinga jau bija pamatsastāva futbolists. “Ligue 1” turnīrā Muzinga nospēlēja 30 spēles un guva divus vārtus, kamēr viņa komanda palika pēdējā vietā līgā un izkrita uz zemāku turnīru.

Kongo DR izlases sastāvā Muzinga ir aizvadījis 15 spēles.

Francijas medijs “L’Equipe” iepriekš bija vēstījis, ka Muzinga bija centies vienoties ar citu Francijas komandu “Amiens”, taču pāreja nav izdevusies. Tiek norādīts, ka “Riga” izpirks Muzingas līguma pēdējo gadu un ir noslēgusi ar viņu vienošanos uz diviem gadiem.

0 Komentāru