“Riga” komanda pēc sezonas izlemj neturpināt sadarbību ar trim futbolistiem

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas komanda “Riga” pēc nupat aizvadītās sezonas izlēmusi neturpināt sadarbību ar leģionāriem Džordži Šušņaru un Deividu Adiju, kā arī gados jauno Latvijas vārtsargu Vjačeslavu Kudrjavcevu.

Adijam un Kudrjavcevam beigušies līgumi, kurus izlemts nepagarināt, kamēr Šušņara gadījumā klubs izmantojis kontraktā iekļauto iespēju pēc sezonas pārtraukt sadarbību ar futbolistu.

Pašlaik 25 gadus vecais Serbijas uzbrucējs Šušņars, kurš iepriekš bija spēlējis Serbijā, Melnkalnē un Šveicē, “Riga” rindas papildināja vasaras transfēru perioda laikā. Rīdzinieku sastāvā viņš laukumā devās sešās spēlēs, gūstot vienus vārtus. Šušņars nospēlēja 21 minūti Latvijas kausa finālā pret “Liepāja”/”Mogo”, turklāt arī virslīgā viņam spilgtākais mačs bija tieši pret liepājniekiem, kad serbs 22.  kārtā pie rezultāta 0:1 atdeva rezultatīvu piespēli, bet vēlāk arī pats iesita vārtus, kļūstot par galveno varoni emocionālā 2:1 panākumā.

Tikmēr 27 gadus vecais Ganas kreisās malas aizsargs Deivids Adijs klubam pievienojās vien septembra sākumā. Futbolists, kurš savulaik kļuva par pasaules U-20 čempionu, gan zaudēja konkurencē ar Antonu Kurakinu, laukumā uz maiņu dodoties vien virslīgas spēlē pret “Metta”/”Latvijas Universitāte” un kausa finālā pret “Liepāja”/”Mogo”.

Savukārt 1998. gadā dzimušais vārtsargs Kudrjavcevs “Riga” rindas papildināja pēc Babītes komandas izslēgšanas no virslīgas turnīra. Viņš pieteikumā bija sešās spēlēs, bet nevienā no tām vietu vārtos neieņēma.

Tāpat “Riga” komanda paziņojusi, ka uz tās Kipras čempionātā spēlējošo sadarbības partneri “Pafos” devušies stažēties leģionāri Minori Sato, Darko Lemajičs, Milans Vušurovičs, Bogdans Vaščuks un Kristians Rutjens, kā arī treneris Ivans Visockis. Futbolisti piedalīsies “Pafos” treniņprocesā, kā arī pārbaudes turnīrā.