“Riga” Gibraltārā neizmanto iespēju sasniegt UEFA Konferences līgas grupu turnīru

FC RIGA

“Riga” futbolisti ceturtdien UEFA Konferences līgas “play-off” kārtas atbildes spēlē viesos pagarinājumā piekāpās Gibraltāra vienībai “Lincoln Red Imps”, neizmantojot iespēju sasniegt UEFA Konferences līgas grupu turnīru.

Mačs “Victoria” stadionā “Riga” beidzās ar zaudējumu pagarinājumā – 1:3 (1:1, 0:0, 0:2). Divu spēļu summā ar 4:2 pārāka bija Gibraltāra komanda.

19. minūtē viesus vadībā pēc Mikaela Soisalo piespēles izvirzīja Jurijs Vakulko, tomēr turpinājumā vārtus guva vien mājinieki.

32. minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Liams Volkers. Sodu nopelnīja Armands Pētersons, savā soda laukumā nogāžot Bernardu Lopešu.

Pēc 1:1 abās spēlēs tika spēlēts pagarinājums, kurā divus vārtus abu spēles nogriežņu kompensācijas laikā guva mājinieki.

Pirmās pagarinājuma daļas kompensācijas laika pirmajā minūtē izcēlās Rojs Čipolina, bet otrās daļas beigās vārtus guva Kiens Ronens – 3:1.

Pirms nedēļas mačs “Skonto” stadionā noslēdzās neizšķirti 1:1, tādējādi grupu turnīra sasniegšanai rīdziniekiem bija nepieciešama uzvara.

UEFA Eiropas Konferences līgas pamatturnīrā spēlēs 32 komandas, no kurām garākais ceļš līdz pamatturnīram ir piecas kvalifikācijas kārtas.