“Riga” futbolistiem pateicīga potenciālo pretinieku izloze UEFA Konferenču līgas trešajai kārtai

0 Komentāru
“Riga” futbolistiem pateicīga potenciālo pretinieku izloze UEFA Konferenču līgas trešajai kārtai
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

“Riga” futbolistiem pirmdien tika aizvadīta pateicīga izloze UEFA Konferenču līgas trešajai kārtai, kamēr RFS un “Liepājai” iekļūšanas gadījumā trešajā kārtā pretinieki būs krietni spēcīgāki.

Latvijas čempione “Riga”, kura Čempionu līgas pirmajā kvalifikācijas kārtā ar 1:2 zaudēja Zviedrijas klubam “Malmo”, uzvaras gadījumā Čempionu zara otrajā kvalifikācijas kārtā nākamajā duelī tiksies ar pāra Paolas “Hibernians” no Maltas un Sanmarīno vienības “Falčano “Folgore” uzvarētāju.

“Riga” otrajā Konferenču līgas kārtā tiksies ar Ziemeļmaķedonijas klubu Tetovas “Škendija”.

“Liepājas” futbolistiem izloze uzvaras gadījumā trešajā kārtā pretī piespēlēja pāra Ščecinas “Pogoņ” no Polijas un Horvātijas “Osijek” uzvarētājus.

“Liepāja” divu spēļu summā ar 5:2 uzvarēja Ziemeļmaķedonijas komandu Strugas “Trim-Lum” un otrajā kārtā tiksies ar Bulgārijas komandu Sofijas CSKA.

RFS, kas pirmajā kvalifikācijas kārtā divu spēļu summā ar 6:5 pieveica Fēru salu “Klaksvik” uzvaras gadījumā otrajā kārtā pār Felčutas “Puskas Akademia” no Ungārijas trešajā duelī gaida tikšanās vai nu ar Norvēģijas “Valerenga”, vai Beļģijas “Gent” vienību.

Otrās kvalifikācijas kārtas cīņas notiks 22. un 29.jūlijā, bet trešās kārtas cīņas – 5. un 12.augustā.

“Valmiera” neturpina sacensības pēc zaudējuma pirmajā kārtā pret Lietuvas vienību Marijampoles “Sūduva”, divu maču summā ar 2:1 uzvarot Lietuvas klubam.

UEFA Eiropas Konferenču līgas pamatturnīrā spēlēs 32 komandas, no kurām garākais ceļš līdz pamatturnīram ir piecas kvalifikācijas kārtas.
0 Komentāru