“Riga” futbola klubs pēc vājā starta šķīrušies no galvenā trenera Laktionova

0 Komentāru
“Riga” futbola klubs pēc vājā starta šķīrušies no galvenā trenera Laktionova
ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas čempione futbolā “Riga” no amata atbrīvojusi komandas galveno treneri Denisu Laktionovu, informē klubs.

Laktionovs sezonas ievadā komandu vadīja no tribīnēm, jo nebija nokārtoti visi nepieciešami dokumenta strādāšanai uz soliņa. Pēc viņa oficiālās stāšanās amatā “Riga” aprīļa beigās zaudēja savām tiešajām konkurentēm “Valmierai” un RFS, bet iepriekšējā kārtā pirmdien netika pie trim punktiem, spēlējot neizšķirti 1:1 ar “Daugavpili”.

Par “Riga” galvenā trenera vietas izpildītāju iecelts Kristaps Blanks, kurš komandu vadīja arī pašā sezonas sākumā, kad Laktionovs vēl nebija oficiāli apstiprināts galvenā trenera amatā.

Oficiāli “Riga” galvenā trenera amatā Laktionovs bija septiņās spēlēs, kurās komanda izcīnīja četras uzvaras, reizi spēlēja neizšķirti un piedzīvoja divus zaudējumus. Kopumā 12 spēlēs “Riga” ieguvusi 26 punktus un ieņem trešo vietu turnīra tabulā. Tikpat punktu ir arī RFS un “Valmierai”.

Iepriekš trenera karjerā Laktionovs bija strādājis Dienvidkorejā un Krievijā. Šajās valstīs Laktionovs arī spēlēja savā profesionālā futbolista karjerā. Pirms došanās uz Rīgu viņš vadīja Krievijas trešās līgas komandu Maskavas “Rodina”, kurai ir tas pats īpašnieks, kas Latvijas klubam.

0 Komentāru