RFS futbolisti otro reizi uzvar Latvijas kausa izcīņā

LFF.LV

RFS komanda svētdien Jāņa Daliņa stadionā, Valmierā, triumfēja “Atbildīgas spēles” Latvijas kausā futbolā, trofeju iegūstot otro reizi vēsturē.

Rīdzinieki finālmačā ar rezultātu 1:0 (0:0) pārspēja pērnā gada kausa uzvarētāju “Liepāju”.

Spēles ievadā vairāk uzbruka liepājnieki, taču rezultātu izmainīja rīdzinieki. Mača 14.minūtē no soda laukuma robežas spēcīgu sitienu no gaisa izpildīja Lukass Villela, kurš panāca 1:0.

Pirmā puslaika pēdējās minūtēs “Liepāju” no zaudētiem vārtiem glāba vārtsargs Krišjānis Zviedris un aizsargs Vjačelsavs Isajevs, kurš bloķēja pretinieka sitienu. Otrā laukuma galā no apmēram deviņiem metriem pāri vārtiem sita Mihails Gordeičuks.

Spēles 53.minūtē bīstamu sitienu uz RFS vārtiem izdarīja Jurijs Tkačuks, bet nedaudz vēlāk Jevgeņijs Nerugals rīdziniekus glāba pēc soda sitiena. Liepājas futbolisti turpināja uzbrukt arvien aktīvāk, taču rezultātu izmainīt nespēja. RFS otrajā puslaikā spēlē iesaistīja vairākus pamatsastāva futbolistus, kuri nosargāja minimālu pārsvaru.

Abas komandas jau nodrošinājušas dalību nākamās sezonas Eiropas klubu turnīros, tādējādi šajā mačā uz likmes bija tikai kauss.

Latvijas kausa izcīņas vēsturē kopš 1936.gada pie prestižās trofejas tikušas 38 dažādas klubu komandas, bet kopš valsts neatkarības atgūšanas kausu virs galvas cēlušas 12 dažādas vienības.

Iepriekšējā sezonā kausa izcīņā triumfēja “Liepāja”, kas finālā pārspēja “Ventspili”.

Jaunākie sporta video

Rīgas ”Dinamo” izbraukuma mača "bullīšu" sērijā uzvar Sanda Ozoliņa "Torpedo"

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. "Torpedo" – Rīgas "Dinamo"

Rīgas ”Dinamo” 64 sekundēs ielaiž trīs ripas un zaudē Hārtlija "Avangard"

Porziņģa ”Mavericks” sagrauj "Pelicans" un uzstāda vēsturisku rekordu

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: KHL. Rīgas "Dinamo" – "Severstal"

Pirmsspēles apskats: Skaitliskais vairākums ir "Avangard" spēks

TEKSTA VIDEO TIEŠRAIDE: FIBA PK kvalifikācija. LATVIJA - SLOVĀKIJA

Latvijas Lāzers ar teicamu precizitāti palīdz "Wizards" uzvarēt "Timberwolves"

Skaisti Masuaku vārti ļauj "West Ham" pārspēt "Chelsea", Origi kompensācijas laikā izrauj "Liverpool" uzvaru pār "Wolverhampton"

Pirmsspēles apskats: "Torpedo" patīk spēlēt gaisīgu, piespēlēm bagātu un meistarīgu hokeju

Krikunova debijā Rīgas "Dinamo" "bullīšu" sērijā piekāpjas "Severstal"

"Manchester United" premjerlīgas mačā ar VAR iejaukšanos divās svarīgās epizodēs uzvar "Arsenal"