RFS atkārtoti mēģinās nokļūt līdz Fēru salām

0 Komentāru
RFS atkārtoti mēģinās nokļūt līdz Fēru salām
INSTAGRAM

RFS futbolisti ceturtdienas rītā atkārtoti mēģinās nokļūt Fēru salās, kur paredzēta UEFA Konferences līgas atbildes spēle pret “Klaksvik” vienību, savā “Twitter” kontā atklāja komanda.

Jau ziņots, ka trešdien RFS vispirms atcēla lidojumu, kas bija paredzēts pēcpusdienā, atgriežoties viesnīcā. Vakarā futbola komandas vēlreiz devās uz lidostu un stundu pavadīja lidmašīnā, taču laikapstākļi Fēru salās joprojām neļāva veikt lidojumu.

Pēc plkst. 22.00 komanda devās prom no lidostas, lai vēlreiz atgrieztos viesnīcā.

Spēle Fēru salās šodien paredzēta plkst. 21.00, bet komandas lidojums paredzēts plkst. 11.00.

UEFA nolikums paredz, ka komandām spēles norises vietā jāierodas ne vēlāk par iepriekšējo dienu. Lēmumu par spēles pārcelšanu uz citu dienu var pieņemt tikai UEFA, ja tā saņēmusi ziņojumu, ka mačs noteiktajā dienā nevar norisināties.

Līdzīgā situācijā 1993. gada septembrī nonāca Latvijas klubs “RAF Jelgava”, kas laikapstākļu dēļ nevarēja veikt nosēšanos Fēru salās, kur bija paredzēta UEFA Kausu ieguvēju kausa kvalifikācijas atbildes spēle ar “Havnar”. Pirmajā mačā ar 1:0 uzvarējušajiem jelgavniekiem par neierašanos tika piešķirts tehniskais zaudējums ar 0:3, kas nozīmēja izstāšanos no turnīra.

Pirmajā cīņā RFS Slokas stadionā Jūrmalā ar 2:3 (0:2) piekāpās “Klaksvik.

Vārtus mājinieku labā guva Žiga Lipuščeks un Artūrs Zjuzins, viesiem – Bjūbekars Sumerī, Pals Kletskards un Heini Vatnsdāls.

1993. gada Eiropas Kausu ieguvēju kausa izcīņas priekšsacīkstēs Jelgavas RAF tika piešķirts zaudējums ar 0:3, jo pēc uzvaras savā laukumā ar 1:0 pār Torshavnas “Havnar Boltfelag” jelgavnieki laika apstākļu laicīgi dēļ nespēja ierasties uz atbildes spēli.

Kvalifikācijas turnīra nākamo kārtu sasniegs komanda, kas uzvarēs divu spēļu summā.

Kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas spēles tiks aizvadītas 6. un 8., kā arī 13. un 15.jūlijā.

UEFA Konferences līgas pamatturnīrā spēlēs 32 komandas, no kurām garākais ceļš līdz pamatturnīram ir piecas kvalifikācijas kārtas.

0 Komentāru