Rezervistu spēlē Beļģija izcīna minimālu uzvaru pār Angliju un triumfē G apakšgrupā

ITAR-TASS/LETA

Pasaules kausa izcīņā futbolā ceturtdien Beļģijas izlase ar 1:0 uzvarēja Angliju, triumfējot G apakšgrupā. Abas komandas šajā mačā laukumā laida tuvākos rezervistus, jo tās jau iepriekš bija garantējušas vietu astotdaļfinālā.

Abas valstsvienības jau pirms šīs spēles bija garantējušas vietu astotdaļfinālā, tādējādi šajā cīņā noskaidrojās vien grupas vietu sadalījums.

Labākas iespējas gūt vārtus spēlē bija Beļģijai, kas attaisnojās otrajā puslaikā. 51.minūtē kādreizējais Mančestras “United” spīdeklis Adnans Januzajs skaisti guva vārtus, iegriežot bumbu tālējā augšējā stūrī.

Arī turpinājumā labākas izdevības bija beļģiem, īpaši mača izskaņā, tomēr rezultāts nemainījās, beļģiem tiekot pie trīs punktiem.

Savukārt grupas otrā cīņā Tunisija ar 2:1 uzvarēja Panamu.

Tādējādi Beļģija izcīnījusi trīs uzvaras trīs grupas spēlēs un ieņem pirmo vietu G apakšgrupā, Anglija seko ar septiņiem punktiem, bet Tunisija ar trīs, bet bez punktiem turnīru noslēdza Panama.

Astotdaļfinālā Anglija tiksies ar Kolumbiju, bet Beļģija ar Japānu. Šīs spēles tiks aizvadītas nākamās nedēļas sākumā.