“Real” spēles beigu daļā izlaiž minimālu pārsvaru pret “City” un sāk Čempionu līgas astotdaļfinālu ar zaudējumu mājās

TWITTER / CHAMPIONS LEAGUE

Ar nepatīkamu zaudējumu savā laukumā UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla cīņu sākusi Madrides “Real”, kas ar 1:2 piekāpās Mančestras “City”.

Mača rezultāts tika atklāts vien 60.minūtē, kad “City” kļūdas savā zonā vārtu guvumā pārvērta “Real” pussargs Isko.

Tomēr tam sekoja “City” atspēlēšanās un vadības pārņemšana piecu minūšu laikā. Vispirms 78.minūtē Gabriels Žezūss pēc Kevina de Bruines piespēles ar galvu izlīdzināja rezultātu, savukārt 83.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja komandas pirmo vārtu piespēles autors de Bruine.

Punktu “Real” sabrukumam pielika komandas kapteiņa Serhio Ramosa sarkanā kartīte 86.minūtē, kas pamatīgi apgrūtināja iespējas atspēlēties.

Atbildes spēlē Mančestrā komandas tiksies 17.martā.