Rakels oficiāli pievienojies Anglijas Championship komandai Reading

Pievienot komentāru
Rakels oficiāli pievienojies Anglijas Championship komandai Reading
Foto: REUTERS/SCANPIX

Latvijas izlases futbolists Deniss Rakels ceturtdien oficiāli pievienojies Anglijas pēc spēka otrās līgas jeb Championship vienībai Reading, ziņo viņa iepriekš pārstāvētais Polijas klubs Cracovia.

Par Rakela pievienošanos Reading komandai informācija liecināja jau vairākas dienas, taču pāreja vēl nebija noslēgta oficiāli. Tiek vēstīts, ka viņa pirms tam pārstāvētā Polijas augstākās līgas komanda Cracovia par darījumu saņēmusi vairāk nekā 500 000 eiro

Rakels bez Cracovia piekrišanas pagājušajā nedēļā uz dienu bija devies atrādīties Reading vienībai, lai izietu medicīniskās pārbaudes.

Interesi par Rakelu izrādīja vairāku valstu komandas, tostarp arī no Krievijas, Beļģijas un Anglijas. Pašlaik 23 gadus vecais Latvijas futbolists šosezon demonstrēja augstu rezultativitāti Polijas augstākajā līgā, kurā viņš guvis 15 vārtus 20 spēlēs. Tas šobrīd ir Polijas čempionāta otrais labākais rādītājs, bet tagad turnīrā ir ziemas pārtraukums, kas noslēgsies vien februārī. Cracovia pārtraukumā devās, esot trešajā vietā čempionātā.

Cracovia vadība Rakela līgumā bija atrunājusi izpirkšanas maksu 500 000 eiro apmērā, kas Latvijas futbolistu padarīja pievilcīgu daudzu klubu acīs. Reading vienība Anglijas pēc spēka otrajā līgā ar 35 punktiem 28 spēlēs ieņem 15.vietu 24 komandu konkurencē, no labāko sešinieka, kas sezonas beigās pretendēs uz vietu premjerlīgā, atpaliekot par 11 punktiem.

Lasi vēl