Pusaudzis, kurš apšaudes laikā izglāba dzīvību 20 cilvēkiem, saņēmis iespēju tikties ar futbola zvaigzni Lionelu Mesi

0 Komentāru
Pusaudzis, kurš apšaudes laikā izglāba dzīvību 20 cilvēkiem, saņēmis iespēju tikties ar futbola zvaigzni Lionelu Mesi
Autors: AFP

Jaunietis, kurš apšaudes laikā, vienā no Floridas skolām, izglāba vairāku cilvēku dzīvību, saņēmis iespēju tikties ar Spānijas futbola granda “FC Barcelona” futbola zvaigzni Lionelu Mesi un citiem komandas spēlētājiem. 

2018. gada 14. februārī vienā no Floridas skolām ASV,  19 gadus vecais Nikolass Kruss nošāva 14 skolēnus un 3 skolotājus. Upuru skaits varēja būt lielāks, ja ne 15 gadīgā Entonija Borgesa drosmīgā rīcība. Jaunietis aizslēdza klases durvis, izglābjot 20 cilvēku dzīvību. Borgess tika piecreiz ievainots, taču palika dzīvs.

Autors: RTVE.es

Borgesa tēvs izveidoja vietni internetā, kurā cilvēki varēja ziedot naudas līdzekļus pusaudža ārstēšanai. Šis gadījums piesaistīja arī Spānijas futbola kluba “FC Barcelona” uzmanību. 2016. gadā Borgess divus mēnešus pavadīja “FC Barcelona” akadēmijā Lauderhilā, Floridas štatā, ASV. Jaunieša sapnis ir kļūt par profesionālu futbolistu.

“FC Barcelona” futbolisti jaunietim sagatavojuši parakstītu kluba kreklu. Operācija noritējusi veiksmīgi un pašlaik notiek rehabilitācijas process. Līdz ko drosmīgais pusaudzis būs vesels, spāņu klubs sarīkos viņam tikšanos ar Lionelu Mesi un citiem komandas spēlētājiem.

Oficiālajā “FC Barcelona” paziņojumā teikts: “Mes nekavējoties piedāvājām mūsu ārstu palīdzību, lai Entonijs saņemtu visu nepieciešamo ķirurģisko palīdzību. Un, lai pēc iespējas ātrāk varētu atkal izbaudīt futbola spēlēšanu. Entonijs vienmēr ir sapņojis par braucienu uz Barselonu un tikšanos ar pamatsastāva spēlētajiem. Mes pateicām viņa tēvam, ka būsim priecīgi to sarīkot.”

Jaunieša tēvs Rojers Borhess izteicās, ka “FC Barcelona” pārstāvji nosūtījuši Entonijam balss ziņu, lai uzmundrinātu puisi: “Mēs negaidījām, ka klubs izteiks šādu atbalstu. Es nejauši noklausījos balss ziņu, kad Entonijs gatavojās operācijai. Uzliku telefonā skaļruni, lai Entonijs arī varētu to noklausīties. Viņš tik ļoti smaidīja!”

Katalonijas klubs ar 66 punktiem 26 spēlēs pašlaik ieņem pirmo vietu Spānijas “La Liga”, par pieciem punktiem apsteidzot Madrides “Atletico”.

0 Komentāru