PSG rezultatīvā mačā revanšējas “Bayern” par zaudējumu ČL finālā

REUTERS/SCANPIX

“Paris Saint-Germain” trešdien UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē izbraukumā ar 3:2 uzvarēja titula īpašniekus Minhemes “Bayern”.

PSG izcīnīja revanšu par zaudējumu pagājušās sezonas turnīra finālā.

Parīzes klubs izvirzījās vadībā jau spēles trešajā minūtē, kad pēc Neimara piespēles Kilians Mbapē precīzi sita vārtu labajā apakšējā stūrī.

28.minūtē pēc Neimara piespēles viens pret Manuelu Noieru palika PSG kapteinis Markiņoss, gūstot viesu otros vārtus.

37.minūtē pēc Benžamēna Pavāra piespēles soda laukumā Eriks Maksims Šupo-Motings precīzi sita ar galvu, pārspējot arī Keiloru Navasu.

Otrā puslaika vidū pēc Džošua Kimiha centrējuma ar galvu precīzi sita “Bayern” veterāns Tomass Millers, panākot neizšķirtu.

Uzvaras vārtus 68.minūtē guva Mbapē. Saņēmis bumbu no Anhela di Marijas, PSG līderis ieskrēja soda laukumā un pēc māņu kustības sita starp Žeroma Boatenga kājām un garām Noieram.