PSG mājās spēlē pārliecinoši un ar uzvaru pār ”Borussia” iekļūst ČL ceturtdaļfinālā

IMAGO IMAGES/PANORAMIC/SCANPIX

Parīzes “Saint-Germain” trešdien izcīnīja uzvaru UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla otrajā spēlē, kvalificējoties ceturtdaļfinālam.

Parīzes “Saint-Germain” savā laukumā ar 2:0 pārspēja Dortmundes “Borussia”.

Divu spēļu summā ar 3:2 pārāki bija Parīzes futbolisti, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

Parīzes klubs izvirzījās vadībā divu spēļu summā jau pirmajā puslaikā. Vispirms Neimārs pēc stūra sitiena 28.minūtē kritienā ar galvu iedzina bumbu dortmundiešu vārtos, bet kompensācijas laika pirmajā minūtē pretuzbrukumā centrējumu gar vārtiem ar kājas pielikšanu, mainot bumbas lidojuma virzienu, pabeidza aizsargs Huans Bernats, panākdams 3:2 divu spēļu summā.

Nākamās divas astotdaļfināla spēles notiks 17.martā, kad Turīnas “Juventus” uzņems Lionas “Olympique”, bet Madrides “Real” viesosies Mančestrā pie “City”. Dienu vēlāk spēlēs Minhenes “Bayern” – Londonas “Chelsea” un “Barcelona” – “Napoli”.

UEFA Čempionu līgā 32 komandas bija sadalītas astoņās apakšgrupās pa četrām vienībām katrā. Apakšgrupas divas labākās komandas iekļuva UEFA Čempionu līgas astotdaļfinālā, bet trešo vietu ieguvējas sezonu turpināja UEFA Eiropas līgā, dalību tajā uzsākot no izslēgšanas turnīra pirmās kārtas.

UEFA Čempionu līgas uzvarētāja tiks noskaidrota 30.maijā Stambulā.

Iepriekšējā sezonā par čempioni tika kronēta “Liverpool”, kas finālā divu Anglijas premjerlīgas komandu duelī ar 2:0 uzvarēja Totenhemas “Hotspur”.