Pretrunīga “pendele” kompensācijas laikā ieved “United” Čempionu līgas ceturtdaļfinālā

1 komentārs
UEFA

UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla atbildes spēlē Parīzē Mančestras “United’ ar 3:1 pieveica vietējo “Saint-Germain”, pēdējos vārtus gūstot kompensācijas laikā ar 11 metru soda sitiena palīdzību. Lai gan divu spēļu summā rezultāts ir neizšķirts (3:3), pateicoties vairāk izbraukumā gūtajiem vārtiem, ceturtdaļfinālā iekļūst “United”.

Pirmajā spēlē Mančestrā panākumu ar 2:0 guva PSG, kas “United” uzdevumu atbildes spēlē nepadarīja diez ko vienkāršu, vēl arī ņemot vērā smago situāciju ar savainojumiem.

Komanda sāka maču apņēmīgi, un rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Lukaku, tomēr 10 minūtes vēlāk izlīdzinājumu “Saint-Germain” labā panāca Huans Bernats.

30.minūtē ar savu otro vārtu guvumu Lukaku atgrieza vadību spēlē Mančestrai (2:1) , ar tādu rezultātu noslēdzot arī puslaiku.   Otrajā puslaikā komandai vajadzēja gūt vēl vienus vārtus, lai izlīdzinātu rezultātu divu spēļu summā un iekļūtu ceturtdaļfinālā. Šķita, ka tas netiks paveikts, tomēr brīnums notika kompensācijas laikā.

Tā ceturtajā minūtē pēc ilgstošas video atkārtojuma izskatīšanas “United” tika piešķirts 11 metru soda sitiens, ko realizēja Markuss Rešfords, ievelkot komandu ceturtdaļfinālā.