Premjerlīgas sezonas atklāšanas mačā Mančestras “United” ar pūlēm nosargā panākumu

AFP/Scanpix

Piektdien vakarā tika dots starts jaunajai Anglijas Premjerlīgas sezonai, tās ievadā pie panākuma tika Mančestras “United”, kas savā laukumā ar pūlēm nosargāja uzvaru pār Lesteras “City”.

Spēle slavenajā “Old Trafford” stadionā noslēdz ar mājinieku panākumu 2:1. Jau mača otrajā minūtē spēles galvenais tiesnesis nozīmēja uz Lesteras vārtiem 11 metru soda sitienu, jo savā soda laukumā neveiksmīgi ar roku nospēlēja viesu aizsargs Daniels Amartejs. Pasaules kausa ieguvējs Pols Pogbā bija nekļūdīgs – 1:0.

Turpinājumā labāki laukumā izskatījās Lesteras spēlētāji, daudz vairāk pieturot bumbu un iespiežot mājiniekus savā soda laukuma pusē, tomēr ar izdevību veidošanu īpaši “City” neveicās.

Mača 83.minūtē “United” aizsargs Lūks Šovs dubultoja rezultātu uz tablo, gūstot savus pirmos vārtus Premjerlīgā. Savukārt 92. minūtē Lesteras līderis Džeimijs Vārdijs atgrieza intrigu spēlē, atspēlējot vienus vārtus, bet vēl divas minūtes vēlāk rezultāts teju tapa neizšķirts.

Stūra sitiena izspēlei pieslēdzās “City” vārtsargs Kaspers Šmeihels un viņa sitiens ar galvu lidoja nedaudz garām vārtu stabam. Tādējādi Mančestras “United” izcīnīja laimīgu uzvaru.